Genç GTA 6 hacker'ı, devam oyununun kaynak kodunu yayınlayarak Rockstar'a şantaj yapmaktan suçlandı

Makaleler
2
Yer
Ankara
Son düzenleyen: Moderatör:
@alp15eren Rockstar'ın yaptığı hiçbir oyunun kötü olduğunu görmedim ve bu oyuna da bayağıdır uğraşılıyor. Ortaya harika bir yapıtın çıkacağı belli de çıkışını ne zaman yapacağı da önemli. Rockstar optimizasyon yapma işinde de iyi olduğu için o konuda tereddütüm de yok. GTA V bile çok detaylı bir oyunken acaba serinin altıncı oyununu nasıl yaptılar, insan merak etmiyor değil :D

@alp15eren Rockstar'ın yaptığı hiçbir oyunun kötü olduğunu görmedim ve bu oyuna da bayağıdır uğraşılıyor. Ortaya harika bir yapıtın çıkacağı belli de çıkışını ne zaman yapacağı da önemli. Rockstar optimizasyon yapma işinde de iyi olduğu için o konuda tereddütüm de yok. GTA V bile çok detaylı bir oyunken acaba serinin altıncı oyununu nasıl yaptılar, insan merak etmiyor değil :D

GTA 6'yı yıllardır bekliyorum. Muhtemelen fiyatına bakmadan alacağım ya da bir şekilde almaya çalışacağım tek oyun olur. Hala arada sırada sızıntı videolarına biraz bakarım. Bu yil içinde %99 bir fragman görürüz diye düşünüyorum. Optimizasyon olarak diğer firmalara oranla çok daha iyi iş çıkarıyorlar. (GTA 4 dışında)

@alp15eren bu oyunun fiyatının 2000 TL'den aşağı olacağını düşünmüyorum ve hiçbir oyuna da bence 2000 TL verilmez.

Borsa ile ilgilendiğim için fiyatını çok umursamam ama 2000TL özellikle öğrenciler için çok fazla bir para maalesef. Umarım düzgün politikalar ile TL daha değerli bir hale gelir.

Geri
Yukarı