Genç Kızılay Genel Başkan Yardımcısı Furkan Özdemir’in CV'si sosyal medyada dikkat çekti

5.sınıfta başlayan ve 8.sınıfta okul başkanlığıyla devam eden başkanlıklarında okula havuz yaptırmayı vaad ettiğine yemin edebilirim ama kanıtlayamam. Bizimle alenen koç yumurtası geçiyorlar a….

Bu konu ile alakalı şöyle bir yorum bırakmak istiyorum.
Devletin her kademesine vasıfsız, liyakatsiz ve geri kafacı büyük bir kitle getirilmiş durumda, eğitim vasat düzeyde ve herkes cahil bırakılma peşinde bu konuda da başarılı da olmaya başladılar. 40 bin (sözde) insanın canın kaybettiği bir doğal afette bir kişi bile çıkıp istifa etmiyorsa ve kimse de buna sesini dahi çıkarmıyorsa insanlar bu durumu kabullenmeye başlamış demektir. Umarım herkes aklını başına toplar ve bu ülke düzelir. Herhangi bir Afrika ülkesi bu şekilde yönetilse değil 20 yıl, 5 yıl içinde sömürgeye dönerdi.

Okula başladıktan kaç ay sonra okuma öğrenmiş onu da yazsalar ya. O da bir başarı sonuçta bu özgeçmiş için bu atlanmamalı zira böyle şeyler atlanırsa ortada bir şey kalmıyor. Ben mi göremedim? :D

Ya o değil de bu devlet (Kızılay'ın artık yolundan çıktığı belli oldu) kurumlarında neden sürekli başörtülü kadınlar var? Bir itirazım yok ama nerede hükümet yanlısı bir organizasyon varsa nedense hepsinin başı kapalı. Açıkları almıyorlar mı anlamadım gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı