Gençer Gaming güvenilir mi?

Emrebeyx

Hectopat
Birkaç konu var ama güncel konu yoktu. Sipariş verip herhangi bir sıkıntı yaşayan oldu mu, bir de avantaj ve dezavantajı nelerdir?
Ürün alacağım, o yüzden. Alacağım ürün 7 bin TL, başka sitelerde 8 - 9 - 10 olarak değişiyor. O yüzden güvenemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir ara DA ile çalışmışlardı. Hazır sistemlerde sıkıntılar çıkmıştı. Geç göndermeler falanda cabası. Sonra çözüldü mü bunlar bilmiyorum. Tek hatırladığım o sistemden bir tanesini çekilişle forumda verecek olmalarıydı ama konusu bile silinmişti sanırım.

Öncelikle iyi günler Gençer Gaming üzerinden SE-214-XT kule tipi soğutucu aldım ürün hasarlıydı fakat kutuda herhangi bir ezilme vb yoktu, bu durumu sorduğumda bana tutanak tutulması gerektiğini söyledi. Fakat kutuda herhangi bir hasar olmadığı için buna gerek duymadım. Yani ayıplı ürün gönderdiler. Dikkatlı olmanızda fayda var.

Güvenilir ancak iade ve değişim konusunda sıkıntı çıkarabiliyorlar. Gönderme süreleri de diğer satıcılara kıyasla daha uzun.

Bence göndermeli bir şey ifade etmiyor gönderdikleri ürün bir şey ifade ediyor. Ayıplı ürün gönderdikten sonra senin satıcı olmanın bir faydası yok veya ürün göndermenin.

Alışveriş konusunda güvenilir diye biliyorum daha önce hiç alışveriş yapmadım o yüzden kendi deneyimlerimi aktaramam ancak Şikayetvar'a baktığımda genel sıkıntıının hazır sistemlerde yaşanan arıza ve iade sorunları olduğunu gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı