Gençer Gaming güvenilir mi?

Hocam her firmayı eğer dikkatlice araştırırsan hepsinde kötü yorum var. Vatan da var İtopya var yani neye baksan kötü yorum var. Eğer bunların hepsini dikkate alırsak hiçbir yerden bir şey alamayız. Ben artık şansa diyorum.

Ama vatan zincir bir firma çoğu şehre yayılmış artık daha rahat güvenebiliyoruz, İtopya'da öyle kendini daha çok tanıtmış tabii şans varda işlerini hakkıyla yapıyorlar mı öğrenmek istiyorum açıkçası.

Ama vatan zincir bir firma çoğu şehre yayılmış artık daha rahat güvenebiliyoruz, İtopya'da öyle kendini daha çok tanıtmış tabii şans varda işlerini hakkıyla yapıyorlar mı öğrenmek istiyorum açıkçası.
Çok samimiyim. Şahsım olarak itopya'dan asla alışveriş yapmam. 3000'Tl'lik ürünü 500'e verseler bile almam. Satış sonrası bu kadar kötü hizmet veren şirket görmedim. Arıyorsunuz ulaşamıyorsunuz cook uzun dakikalar bekledikten sonra açan arkadaş tak diye yüzünüze kapatıyor. Tekrar arıyosun yine aynı. Mail atalım diyorum mail atıyorum ona da cevap vermiyorlar. Ben şahsım olarak itopya asla önermiyorum.

Alacağım klavyenin tek stoku şu an gençer Gamin'de var birkaç konu okudum bir kısım güvenilir diyor bir hiç önermiyor, müşteri hizmetinin olmadığını söylüyor. Daha önce Gençer Gaming'den alışveriş yapan varsa deneyimlerini aktarabilir mi?

Türkiye güvenli olarak kabul edilmiyor, ancak Gençer Gaming'in güvenilir olduğunu söyleyemem. Hiçbir şeyin garantisi olmadığını biliyorum, ama yasal olarak e-ticarete kayıtlı olması Türk mantığına göre sorun çıkarmaz.

Vatan ve İtopya yılın büyük bölümünde kazıklamaktan başka bir yol bilmiyorlar. Birisi Rampage dayar, öbürü Gamebooster iteler. Vatan'ın şubeleşmesi onu iyi yapmıyor. Aldığınız X üründe sorun yaşarsanız ürünün tedarikçi firmasına gönderilir. Bu tüm alışveriş kanalları için geçerlidir.

Diğer konulara bakınca müşteri hizmetlerine asla ulaşılamadığını görünce siteye karşı biraz soğudum ama mecbur oradan alacağım gibi teşekkürler.

Ulaşılıyor aslında ama sıkıntılı 1 ay önce kulaklık aldım sonra iade ettim, halen daha paranın iade edilmesini bekliyorum, eğer sorun yaşamayacağınız bir ürün alacaksanız alın ki bunun da bir garantisi yok. Bana kalırsa Amazon harici herhangi bir sitenin garantisini kimse veremez o bile satıcı Amazon olması koşuluyla. Herkes kendince deneyim yaşıyor, kimisi iyi diyor kimi kötü ta ki sorun yaşıyana kadar.

Bunlar hep aracı firma. Asıl ürünle ilgilenen üretici veya distribütör firmadır. O yüzden alın geçin direk. Bir sıkıntı çıkar ise distribütöre ya da ürünün firmasına ulaşırsınız. Onlar değişimini/ iadesini yapar ya da raporunu verir. O rapor ile gidip satın aldığınız firmadan hakkınızı istersiniz. Boş yere o yüzden firmaları kötülemeye gerek yok. İtopya, gençer vb hepsi aynıdır. Çok ekstrem durumlarda THH başvurursunuz. Komik bir durum ama Türkiye'de tek düzgün çalışan yargı THH sistemi olabilir.

Geri
Yukarı