Gençer Gaming rezilliği

Kötü değilmiş aslında sisteminiz.

FurMark gibi bir program ile ekran kartı stress testi yaptınız mı? Sıcaklık kaç derece, donma kilitlenme vs. oluyor mu diye? Ekran kartınız AMD, sürücü versiyonu önem arz ediyor AMD kartlarda.
WHQL olan driverı indirdim hocam oyunlarda 78 dereceye kadar çıkıyo ekran kartı.Fanlar tam hızda çalışmıyor.

WHQL olan driverı indirdim hocam oyunlarda 78 dereceye kadar çıkıyo ekran kartı.Fanlar tam hızda çalışmıyor.
Ben ekran kartından şüpheleniyorum anlık donmalarda. Siyah ekran vs. de alıyorsanız ilk şüphelenmeniz gereken yer ekran kartı.
Saçma gelecek ama XMP kapatıp o şekilde dener misiniz bir de? RAM hızı düşecek ancak stabil bir şekilde çalışacaktır, eğer donma yaşamazsanız muhtemelen anakart RAM ikilisinde problem var.

Hocam... Iade yapabılırsenız ıade yapın. 16k fıyatlara 4060'lı sıstemler var. 4-5k fazla vermıssınız. Tavsıyem bu yonde yanı o sısteme fazla bence. Kı o fıyata

Bu sıstemı almanız daha mantıklı olurdu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4060 ile rx 6700xt eşdeğer değil eşdeğeri rtx 4060ti.

Ben ekran kartından şüpheleniyorum anlık donmalarda. Siyah ekran vs. de alıyorsanız ilk şüphelenmeniz gereken yer ekran kartı.
Saçma gelecek ama XMP kapatıp o şekilde dener misiniz bir de? RAM hızı düşecek ancak stabil bir şekilde çalışacaktır, eğer donma yaşamazsanız muhtemelen anakart RAM ikilisinde problem var.
Mavi ekran veriyodu ara sıra hocam. Deneyeyim bi.

yapıyor hocam yine.

Hangi oyunda yapıyor bu takılmayı.

Mavi ekran alıyorsanız minidump dosyasını alıp mavi ekran kategorisinde bir konu açıp paylaşın. Arkadaşlar sorunun nerede olduğunu söyler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
4060 ile RX 6700XT eş değer değil eşdeğeri RTX 4060 Ti.

Mavi ekran veriyordu ara sıra hocam. Deneyeyim bir.

Yapıyor hocam yine.

Islemcı, RAM, anakart gıbı parcaları unutmayın hocam 6000 MHz RAM ıle 3200 MHz RAM arasında dagların dagları kadar fark var ustelık DDR5 sıstem. Onu da gectım NVIDIA'nın daha stabil sürücü sıstemını de unutmayın. Tabı sıze kalmıs hayırlı olsun.

CS:GO, farming simlatör 2022, Detroit Become Human şu an denediklerim. Bunlarda yapıyor.

Bu üç oyunda da grafik ayarları düşükse eğer büyük ihtimalle darboğazdan dolayı takılmalar yaşıyorsunuz.

Hepsini Ultra grafiklerde Afterburner üzerinden değerleri açıp test eder misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı