GENCER Gaming RX 6800 XT sistem alınır mı?

candeniz33

Decapat
Daha fazla  
Bu sistem alınır mı arkadaşlar?
Bir tavsiyeniz var ise duymak çok isterim.
M.2 SSD okuma yazması az geldi 1TB olanın.
RAM olarak da 16x2 almak çok isterdim.
Bu arada anakart olarak ASUS Prime B660M-K D4 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart bu ile değiştirmeyi düşünüyorum.
Sizin de fikirlerinizi merak ediyorum.

Bu arada anakart olarak ASUS Prime B660M-K D4 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX Anakart bu ile değiştirmeyi düşünüyorum.
Bi tık pahalı gibi ama alınabilir

Çok iyi sistem, parçalar çok kaliteli. Alınır.

Fiyatı dışında tutarak konuşuyorum çünkü uzun zamandır hazır sistem fiyatlarına bakmıyorum ve bu fiyata daha iyisi var mı bilemiyorum, fakat zor gibi.

Kendin zaten aynı fiyata toplayabiliyorsun. Yani avantajlı pek bir şeyi yok. Hatta kendin toplasan bazı parçalar daha iyi bile olabilir.

Ama kendim toplamayla uğraşmak istemiyorum diyorsan neden olmasın.

Bu arada anakart olarak ASUS Prime B660M-K D4 Intel LGA1700 DDR4 Micro ATX anakart bu ile değiştirmeyi düşünüyorum.

Bence alınır.

12400F 5600'den daha iyi bir işlemci olduğu söyleniyor. Güzel işlemci fiyatı yüksek olduğu tartışılabilir yalnız 6800 ekran kartı olduğu için fiyat yüksek. 6700 XT olsa fiyat biraz daha düşerdi. Anakartta 2 tane M.2 yuvası var mı onu göremedim. Kart PC4.o destekli. M.2 yazma hızı cidden düşük. Kendimi M.2'me mana bulurum geçici aldım diye ama bu daha düşük. Bir tane 120 ML sıvı soğutma eklerseniz güzel olur güle güle kullanın.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı