Gençer Gaming sipariş onayı bekliyor

GRBreakpoint

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Herkese merhaba. Gençer Gaming 3133 TL bedeli üzerinden Lancool 216 kasası sipariş ettim. Ben alır almaz stok bitti zaten 1 tane vardı ellerinde sanırım. Dün muhasebeyi aradım alabildiyseniz stok vardır kasanız yarın gönderilir dedi. Siparişlerim sekmesinde halen onay bekliyor olarak gözüküyor ve müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Yaşadığım normal mi? Ben mi çok aceleciyim?

Dosya Ekleri

• IMG_7797.jpeg
    IMG_7797.jpeg
    34,2 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleme:
Herkese merhaba. Gençer Gaming 3133 TL bedeli üzerinden lancool 216 kasası sipariş ettim. Ben alır almaz stok bitti zaten 1 tame vardı ellerinde sanırım. Fün muhasebeyi aradım alabildiyseniz stok vardır kasanız yarın gönderilir dedi. Siparişlerim sekmesinde halen onay bekliyor olarak gözüküyor ve müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Yaşadığım normal mi? Ben mi çok aceleciyim?

3 gun icerisinde gelir.

Sabır illaki gelecektir.

Acaba dedim stoku olmayan ürünü sattılar da beni mi oyalıyorlar dedim sipariş onayı bile gelmediği için. Ama muhasebe alabildiyseniz stok vardır sıkıntı olmaz dedi.

Teşekkürler.

Eğer sen odemeni yaptiysan stok vardir o aşamaya kadar geldiysen yani parayı odediysen sıkıntı yok.

Herkese merhaba. Gençer Gaming 3133 TL bedeli üzerinden lancool 216 kasası sipariş ettim. Ben alır almaz stok bitti zaten 1 tane vardı ellerinde sanırım. Dün muhasebeyi aradım alabildiyseniz stok vardır kasanız yarın gönderilir dedi. Siparişlerim sekmesinde halen onay bekliyor olarak gözüküyor ve müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Yaşadığım normal mi? Ben mi çok aceleciyim?

Heyecanlisin sanirim ama orayi bazen onemsememek lazim benim kasam geldiginde hala kargodaydi.

Heyecanlisin sanirim ama orayi bazen onemsememek lazim benim kasam geldiginde hala kargodaydi.
Şöyle ki bugüne kadar kaliteli bir kasa sahibi olmamıştım. Lancool 216 gibi iyi bir kasa için sabırsızım evet XPG Invader gibi çöp bir kasadan biran önce geçmek istiyorum :)

Geri
Yukarı