Gencergaming.com güvenilir mi?

Güvenilir galiba arayüzüne baktığında güvenilir.

Not: Bende Şehinşah fanıyım :D

Bende aynı şekilde hocam.
Eğer rekabetçi oyunlar oynamıyorsanız aşağıdaki ürün yetecektir.

Valorant tarzı oynuyorum hocam. O yüzden Katar Pro alacağım. Sağ olun yardım ettiğiniz için.

Selamlar ben firma yetkilisiyim. Sitemiz etbis e kayıtlı olup yalova merkez de bulunan mağazamız %100 müşteri memnuniyeti ile çalışmakta ve bir çok markanın da yetkili satıcısıdır. Gerekli takdirlerde site içerisinde bulunan numaralardan ulaşıp iletişim kurabilirsiniz. Satış politikamız gereği ürünlerde en uygun olup düşük kar marjlı bir sistem üzerine kuruludur. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Tamamen güvenilir olan, Yalova'da önünden her gün geçtiğim bir PC toplama dükkanı. Sahibi Boğaziçi üniversitesi bilişim ve yazılım mezunu abimiz. İtopya V2 de diyebiliriz. Fiyatlar sürekli değiştiği için o konuda yorum yapamam. Her türlü PC toplayabildiğiniz, size elinden geldiğince yardımcı olan bir işletme. Tek tek kapalı kutu ürün de satın alabileceğiniz, Türkiye'nin her yerine kargo hizmeti sunan küçük İtopya.

Acer monitör Sipariş ettim gelişmeleri ekleyeceğim
güncelleme arkadaşlar firmadan monitörümü aldım sıkıntısız geldi
mönitörde 1 tane ölü piksel çıktı ama o da adamlarla alakalı bir durum değil en nihayetinde bu adamlar üretmiyor . adamları aradım istersenin yollayın değişelim dediler fakat 1 ölü piksel içinde uğraşmak istemedim güvenilir içiniz rahat alışveriş yapabilirsiniz

Son düzenleme:
Bu firma merdiven altı bir firma, asla güvenilir değil bilindik başka yerlerden ürünü almanızı tavsiye ederim, bana açılmış ürün gönderip(çift bandrol olduğu söylendi bana tek banrollü ürün gönderildi)(RAM)daha önce sahip olduğum RAM'le Dual channel olarak çalışmadığını kendilerine ilettim ürünün CL değeri ve markası aynı olmasına rağmen, bana destek olacaklarını söylediler ve fotoğraf istediler ürünün fotoğrafını attığımda ise bunu ürünün açıldığına kanıt olarak kullanıp bakın açmışsınız ürünü dendi ve yardımcı olmadılar. Yani benden yardımcı olmak isteyip fotoğraf istediler ve yardımcı olmadan iade almıyoruz denip kestirip atıldı, sosyal medyanın gücünün farkında olmayan rezill firma.

Özet: Rezalet merdiven altı PC satıcımsı şey, 100TL daha verin İtopya-Sinerji-gaing gen vsden alın en azından firma sorunla karşılaştığınızda yardımcı olacakmış gibi görünüp sizden fotoğraf-video isteyip yardımcı olmadan bunu aleyhinizde kullanmaz.

Güvenilir değil.

İkinci el ürün gönderip sorunla karşılaştığınızda sizden sorunu çözecekmiş gibi görünüp fotoğraf isteyip, bakın ürün açılmış iade almıyoruz şikayet edebilirsiniz diyen, soruna çözüm bulmak yerine kestirip atan, alıcıyı kandırıp tüketici aleyhinde işlem yapan firmamsı şey.

Gençer Gaming güvenilir değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Acer monitör sipariş ettim gelişmeleri ekleyeceğim.
Güncelleme arkadaşlar firmadan monitörümü aldım sıkıntısız geldi.
Monitörde 1 tane ölü piksel çıktı ama o da adamlarla alakalı bir durum değil en nihayetinde bu adamlar üretmiyor. Adamları aradım istersenin yollayın değişelim dediler fakat 1 ölü piksel içinde uğraşmak istemedim güvenilir içiniz rahat alışveriş yapabilirsiniz.

Dostlar selam 15 Mart 2022 tarihinde bu yazıyı yazmıştım sonrasında gencergaming hakkında birkaç olay daha yaşamıştım.
Ama üşendigimden gelip buraya yazma gereği duymadım, forumda bu konu hakkında bildirim gelip benim de boş vaktim olunca.
Gelip burada size bilgi vermek istedim.

Öncelikle şunu deyim gencergaming dolandırıcı bir firma değil yani parayı al kaç yapmaz zaten dükkanları falan var gidip muhatap.
Bulabileceginiz bir firma fakaatt...
Önemli kısma gelelim.

Firma için siz ürünü satmadan önce balsınız çiçeksiniz lokumsunuz evet efendim tabii efendim şöyle efendim.
Ancak ürünü size satıp parayı aldıktan sonra eeee biz bilmeyiz efendim iade işi şöyle böyle efendim geri alamıyoruz efendim.
Ben kendilerinden monitör almıştım fakat ürünü aldığımda üründe 3 4 adet ölü piksel çıkmıştı.
Ürünü almadan önce kendilerine ürüne yolda bir şey olur veya ürün pikselli mikselli çıkarsa iade olur mu dediğimde.
Tabii efendim olmaz olur mu siz paketi açın ürün arızalıysa cartsa curtsa hemen iade alırız demişlerdi.
Uzun bir yerden sipariş ettigim için ben kargolar ürünün anasnı beller falan diye korkuyordum.
Ürün elime geldi korktuğum bir şey ilk olarak çatlak matlak çıkmasıydı. Baktım şükür bir şey yoktu.
Dedim iyi güzel sıkıntısız atlattık sonradan aklıma piksel olayı geldi bir baktım taak 3 4 ölü piksel var.

İnternetten çok alışveriş yaptığımdan internet üzerinden hangi ürünlerin iade alınıp hangisinin iade hakkının olmadığını biliyordum.
Kısaca bilgi vermek gerekirse tek kullanımlık film veya bandrolü yırtılan ürünler veya kıyafet gibi şeylerde iade olmuyordu.
Yani neyin ne sürede iade edilcegini biliyorum neyse firmayı aradım olayı anlattım ölü piksel çıktı falan dedim.
Bir de ne duyuyum adamlar taaakkk biz iade alamayız efendim şu yasa falan var iade alamayız falan diyor.
Ulan bana dediği yasayı biliyorum o biraz önce dedigim ürünler için kıyafet kırtasiye eşyaları gibi şeylerde oluyor yani.
Adam ürünü satınca seni salak yerine koyup maalesef alamayız bir olay varsa yollayın servise gitsin 14 gün sürer falan diyor.
Ulan bir heves ekran almışım 2 gün gelmesini beklemişim bana diyor ki iade alamayız geri yollayın bizde servise yollayalım 14 gün sürer falan diyor servis eğer bir şey bulamazsa ypacak bir şey yok diyor.

Bakın dostlar internette yukarıda dediğim belli tür ürünler dışında ne alırsanız alın 14 güniçinde koşulsuz iade hakkınız var.
Satıcınında size seve seve o iadeyi alması gerek ama gencer gibiler karşılarında cahili görünce yediriyor alamayız servise gitmesi lazım.
Oda 14 gün sürer oradan bir şey çıkarsa anca o zaman iadei koyarız diiyor.

Bu dediği olay var doğru ama sattı ürünün 14 gün içinde koşulsuz alması gerek yani uzun lafın kısası.
Gencerden alışverişi önermem ürünü satana kadar size müthiş davranılar.
Sattıktan sonra amaaan yeğenimmm ben bilmem etmemmm.

Ha bu arada eksik kalmasın adamla görüştügümüzde bu yukaradaki gibi dedim 'birader senin 14 gün içinde seve seve bu ürünü alacaksın o senin dediğin yasa başka şeyleri kapsıyor dedim ' beni kerizleyemeyin yani mesajını verdim.

Sonra ne mi olduuu hmm beyefendi anlyıorum benim şimdi acil toplantıya girmem lazım sonra tekrar birimle iletşime geçin dediler.

Benim o dönem başımda birsürrü dava olay oldugundan uğraşmak istemediğimden bıraktım.

Hala Acer'le takılıyorum bir sıkıntı yok 3 4 ölü pikselle de yaşanır yani.

Kısa özet adamlar dolandırıcı falan değil ama alışverişi tavsiye etmiyorum ama almak istersenizde size kalmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu firma merdiven altı bir firma, asla güvenilir değil bilindik başka yerlerden ürünü almanızı tavsiye ederim, bana açılmış ürün gönderip(çift bandrol olduğu söylendi bana tek banrollü ürün gönderildi)(RAM)daha önce sahip olduğum RAM'le Dual channel olarak çalışmadığını kendilerine ilettim ürünün CL değeri ve markası aynı olmasına rağmen, bana destek olacaklarını söylediler ve fotoğraf istediler ürünün fotoğrafını attığımda ise bunu ürünün açıldığına kanıt olarak kullanıp bakın açmışsınız ürünü dendi ve yardımcı olmadılar. Yani benden yardımcı olmak isteyip fotoğraf istediler ve yardımcı olmadan iade almıyoruz denip kestirip atıldı, sosyal medyanın gücünün farkında olmayan rezill firma.

Özet: Rezalet merdiven altı PC satıcımsı şey, 100TL daha verin İtopya-Sinerji-gaing gen vsden alın en azından firma sorunla karşılaştığınızda yardımcı olacakmış gibi görünüp sizden fotoğraf-video isteyip yardımcı olmadan bunu aleyhinizde kullanmaz.

Güvenilir değil.

İkinci el ürün gönderip sorunla karşılaştığınızda sizden sorunu çözecekmiş gibi görünüp fotoğraf isteyip, bakın ürün açılmış iade almıyoruz şikayet edebilirsiniz diyen, soruna çözüm bulmak yerine kestirip atan, alıcıyı kandırıp tüketici aleyhinde işlem yapan firmamsı şey.

Gençer Gaming güvenilir değil.
Merhabalar, firma yetkilisiyim. Öncelikle sitemize gelen yüzlerce siparişten bir adet normal siparişle aldığınız RAM size kargolanmış ve sorunsuz bir şekilde gönderilmiştir. Eğer ki size ikinci el ya da açılmış bir ürün geldiğini iddia ediyorsanız bize bunu bildirseydiniz ki bizde ikinci el ürün bulunmuyor.

Bize talepte bulundunuz ben bu ürünü açtım, kullandım fakat benim diğer RAM’im CL16 bu CL18 imiş o yüzden iade etmek istiyorum dediniz. Biz de ürünü satın aldığınızda biz bu konuda sizi uyaramayız, kendi sisteminize uygun parçayı temin etmek sizin sorumluluğunuzda ve ürün açılmış olduğu için yani sizin söylediğinizin aksine biz de farklı müşterilerimize açık ürün gönderemeyeceğimiz için iade alamayacağımızı söyledik.

Gençer Gaming olarak ayda yüzlerce hazır sistem ve binlerce ürün satan bir firma olarak inanın sizi 300-400 liralık bir ürünle dolandırma niyetimiz yok fakat mevcut bir sistem var ve kendi hatanızı kabul etmemeniz başka bir konu her yerde türlü iftiralarla iğrenç bir şekildeki yaklaşımınızdan ötürü sizi kendi vicdanınıza bırakıyoruz.

Firma genel müdürü olarak kendi maaşımdan ürünün ödemesini yapıyor iadenizi gerçekleştiriyorum. RAM bizim size hediyemiz olsun. İade makbuzunu da burada paylaşıyorum.

Firmamızla alakalı en önemsediğimiz konu itibarımız. Bu yüzden şikayetvar dahil olmak üzere birçok yerde önceliğimiz sorun çözmek. Ama gelin görün ki bazen bu tavırda yaklaşan insanlar olduğunda işimiz çok zorlaşıyor. Güven sorunu yaşayan herkesi mağazamıza bekleriz. Mağazamıza kadar zahmet edip bizden alışveriş yapan herkese yol masrafı için de ekstra hediyelerimiz her zaman mevcuttur.

Yaşattığımız rahatsızlıktan dolayı özür diler iyi forumlar dileriz.

P.S: Konuşmalar aşağıda, biz herhangi bir şekilde açık ürün gönderildiği konusunda bilgilendirilmedik. İade makbuzunun görseli de eklendi.

Dosya Ekleri

• BBAF8237-712A-4832-8A32-7D95558C8F45.jpeg
    BBAF8237-712A-4832-8A32-7D95558C8F45.jpeg
    104,9 KB · Görüntüleme: 54
  • C45044F5-25A2-4CEB-8171-DE89F177F327.jpeg
    C45044F5-25A2-4CEB-8171-DE89F177F327.jpeg
    102,3 KB · Görüntüleme: 48
  • FA1A6BB3-3ADD-4180-B140-A918B7F4E8D4.jpeg
    FA1A6BB3-3ADD-4180-B140-A918B7F4E8D4.jpeg
    98,7 KB · Görüntüleme: 49
  • 03F6C4DA-C0FC-4D57-B750-9C753C40DF3B.png
    03F6C4DA-C0FC-4D57-B750-9C753C40DF3B.png
    59,8 KB · Görüntüleme: 54
Merhabalar, firma yetkilisiyim. Öncelikle sitemize gelen yüzlerce siparişten bir adet normal siparişle aldığınız RAM size kargolanmış ve sorunsuz bir şekilde gönderilmiştir. Eğer ki size ikinci el ya da açılmış bir ürün geldiğini iddia ediyorsanız bize bunu bildirseydiniz ki bizde ikinci el ürün bulunmuyor.

Bize talepte bulundunuz ben bu ürünü açtım, kullandım fakat benim diğer RAM’im CL16 bu CL18 imiş o yüzden iade etmek istiyorum dediniz. Biz de ürünü satın aldığınızda biz bu konuda sizi uyaramayız, kendi sisteminize uygun parçayı temin etmek sizin sorumluluğunuzda ve ürün açılmış olduğu için yani sizin söylediğinizin aksine biz de farklı müşterilerimize açık ürün gönderemeyeceğimiz için iade alamayacağımızı söyledik.

Gençer Gaming olarak ayda yüzlerce hazır sistem ve binlerce ürün satan bir firma olarak inanın sizi 300-400 liralık bir ürünle dolandırma niyetimiz yok fakat mevcut bir sistem var ve kendi hatanızı kabul etmemeniz başka bir konu her yerde türlü iftiralarla iğrenç bir şekildeki yaklaşımınızdan ötürü sizi kendi vicdanınıza bırakıyoruz.

Firma genel müdürü olarak kendi maaşımdan ürünün ödemesini yapıyor iadenizi gerçekleştiriyorum. RAM bizim size hediyemiz olsun. İade makbuzunu da burada paylaşıyorum.

Firmamızla alakalı en önemsediğimiz konu itibarımız. Bu yüzden şikayetvar dahil olmak üzere birçok yerde önceliğimiz sorun çözmek. Ama gelin görün ki bazen bu tavırda yaklaşan insanlar olduğunda işimiz çok zorlaşıyor. Güven sorunu yaşayan herkesi mağazamıza bekleriz. Mağazamıza kadar zahmet edip bizden alışveriş yapan herkese yol masrafı için de ekstra hediyelerimiz her zaman mevcuttur.

Yaşattığımız rahatsızlıktan dolayı özür diler iyi forumlar dileriz.

P.S: Konuşmalar aşağıda, biz herhangi bir şekilde açık ürün gönderildiği konusunda bilgilendirilmedik. İade makbuzunun görseli de eklen
Sizin gönderdiğiniz ürün cl16,internet sitesindede cl16 olarak geçiyor ve farklı frekans değerlerindeki cl değerleri farklı bu da internet sitenizde bilgi olarak yazmıyordu,benim sahip olduğum ramle bütün kodlarına kadar aynıydı,yanibahsettiğiniz gibi cl18 değildi,resimlerde ektedir.ben dual channel çalışmadığını belirttim pc den anlayan birisinden yardım istedim ve görselleri attım,siz ürün açılmış iade edemezsiniz dediniz.benim paylaştığım görselde sizin kurumsal herkesin google a yazdığında ulaşabileceği telefon numarası yazıyor ekran görüntüsü almış bulunmaktayım.

ayrıca benim bu gibi forumlarda bu şekilde yorum yazıp anlatmam gerekiyordu sizin o parayı geri iade etmeniz için,oysaki gülerek telefonda istediğiniz yere şikayet edebileceğimi söylemiştiniz,madem sonuçlardan bu kadar rahatsız olucaktınız parayı gönderip bu şekilde haklıymış gibi üste çıkmaya çalışan rezalet bir mesaj yerine ürünü iade alabilir veyada,görselleri ürünü açtığıma kanıt olarak kullanmak yerine bana yardımcı olmayı deneyebilirdiniz.üründe tek bandrol olduğu belirttim sizse ürünü açtığımı söylediniz,bir de burada sanki böyle bir konuşma olmamış,whatsapptan sanki bana cevap vermişsiniz gibi ikinci el olduğunu yazmamışsınız diyorsunuz.zaten telefonda konuşuldu,ikinci el olduğunuda söylemedim siz üründe çift bandrol olduğunu söylediniz ve ürün çift bandrole sahip değildi,buda ürünün açıldığını kanıtlıyor,jelatini falanda yoktu.buradada sanki böyle bir konuşma olmamış gibi yazıyorsunuz?hala neyi savunuyoısunuz?neyi savunuyorsanız artık mahkemede savunursunuz.

gönderdiğiniz paranın hiçbir kıymeti yok,ben bu kadar mesaj yazdıktan sonra bunun gibi bir mesajla cevap vererek değil 1000-100.000.tl göndersenizde değişen hiçbirşey olmaz,paylaştğınız görseli derhal kaldırınız,gerçi kaldırmayadabilirsiniz screenshot almış bulunmaktayım, kişisel verilerin ihlalini yapmış bulunmaktasınız,benim paylaştığım görselde kurumun googledan yazarak ulaşabileceği telefon numarası yer alıyordu.hukuki süreç başlatacağım.beni bugün arayıp benden özür dilemeye çalıştınız,pazartesi ise bu saçma rezil tavırla buraya mesaj yazmışsınız,bir sürü insanın emeği var diyorsunuz 8-10 kişi çalışıyor diyorsunuz ama böyle rezil bir yazıyıda pazartesi yazacak cürreti kendinizde görebiliyorsunuz_dengesiz ve kurumsallıktan uzak faydacı iğrenç bir tutum.benim parayı gönderdiğinizden siz arayana kadar haberim bile olmadı,siz aradıktan sonrada yazdığınız bu rezaleti gördüm,benide arayıp isterseniz ürünü gönderebilirsiniz vs diyorsunuz iade etmek istiyorsanız,mahkemede delil olarak kullanılacak,bilginize,maalesef gönderemiyorum.
afds.png

asdfcasdgtf.png

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu siteden bu fareyi almak istiyorum . Güvenilir mi?

Haqqus sistemlerini bu sitede topluyor güvenlidir tahmin ediyorum ki.

Haqqus sistemlerini bu sitede topluyor güvenlidir tahmin ediyorum ki.

Konuyu anasayfamda görünce yeni sandım kusura bakmayın. :)

Geri
Yukarı