Gençlerbirliği kalecisi “übeyd” hakkında ne düşünüyorsunuz?

Özgür Kara

Hectopat
Şu an ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama galatasaray-gençlerbirliği maçında çok ilginç olaylar yaşanıyor. Gençlerbirliği’nin kalecisinin yaptığı hareketler resmen insanın burnuna kötü kokular gelmesine sebep oluyor. Sizce de kalecinin bu performansı çok şaibeli değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu an ne düşünüyorsunuz bilmiyorum ama galatasaray-gençlerbirliği maçında çok ilginç olaylar yaşanıyor. Gençlerbirliği’nin kalecisinin yaptığı hareketler resmen insanın burnuna kötü kokular gelmesine sebep oluyor. Sizce de kalecinin bu performansı çok şaibeli değil mi?

Maçta ne oluyor hocam? Kaleci şaibeli olacak ne yapabilir ki?

Adsız.png

Yeterince açıktır, izlediğimiz oyun ile birlikte tabii ki.

Maçta ne oluyor diyen arkadaşlar için şöyle şöyle söyleyelim ; Kaleci inanılmaz oyun konsantrasyonundan kopuk, sanki uzanıp alabileceği ya da dokunabileceği toplara bilerek ve isteyerek dokunmaktan çekiniyor gibi takımının en savunmasız anında Galatasaraylı futbolcuların ayağına top atıyor. Hiç bir şey yapası yok gibi.

Ya aşırı kötü berbat bir kaleci ya da şike yapıyor kendince. Nereden tutarsan tut elde kalıyor.

Değeri 50.000€ olan kaleciden zaten Neuer performansı beklemek saçma olur ama zaten Süper Lig'de ilk maçı yani fazla takılmamak gerekiyor. Şike olduğunu hiç zannetmiyorum sadece şu an Süper Lig seviyesinde değil onu anlamış olduk.

ggggggggggggggggg.PNG

Geri
Yukarı