Gençlerde ÖTV sıfırlanması

Kemal Kılıçdaroğlu oyun konsollarında ÖTV nin sıfırlanacağını söyledi.
özgür özel de kendi hesabında yapacakları bir çok sözü paylaştı ama icraat geçirmediler ondan bahsediyorum kemal beyin de tutmadığı çoook söz sayarım sırf özgür özel denilen kişiden asla haz etmem meral Akşener'i savundu diye sözcü TV den kovuluyor sorgulayın azıcık

özgür özel de kendi hesabında yapacakları bir çok sözü paylaştı ama icraat geçirmediler ondan bahsediyorum kemal beyin de tutmadığı çoook söz sayarım sırf özgür özel denilen kişiden asla haz etmem meral Akşener'i savundu diye sözcü TV den kovuluyor sorgulayın azıcık
Chp başa geçmedi nasıl yapsın başa geçmeden?

Ötv sıfırlansa bile şöyle ps5 16bintl ötv’si 3k 13 bine düşüyor yurt dışından halama getirtsem 11bin TL 🤣🤣 yani dediğiniz gibi gümrükte silinsinki işe yarasın

Seçim yaklaşıyor adaylar belli oluyor millet ittifakı lideri gençlerde ilk telefon veya oyun konsolunda ÖTV yok dedi. Ancak bir işe yaramayacak çünkü Series X 16bin TL ÖTV 2500TL 13.5k oluyor yurt dışından alırsan 10bin TL :D ek olarak esnaflar ÖTV indirimi görünce üstüne ek zam yapar bence sizce işe yarar mı? (kötü amacım yoktur merak ettiğim için soruyorum bir ara gümrük vergisi düşürülmüştü ancak Series S aldığım yer fiyatı sabit tutmuştu)

Galiba şu an başa gelmek isteyen bütün adaylar ÖTV'yi kaldırıcaz diyor bence olmaz çünkü 28 Ekim mi kasım'da mi oyle bir tarihte bir kere daha denmişti bu oy toplamak için mi acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı