Gençlere vergisiz telefon-bilgisayar meclisten geçer mi?

İyi Sosyaller,
Seçim vaadi olarak gösterilen gençlere vergisiz telefon-bilgisayar mevzusunu sormak istiyorum. Sizce birkaç aya bu yasa meclisten geçer mi? Bir de bu yasadan faydalanıp aldığımız cihazın örneğin 1 sene satışı yapılamaz tarzı bir kısıtlaması olur mu? Ona göre Nothing Phone (2) hemen almayıp elimdekiyle idare etmeye çalışacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi Sosyaller,
Seçim vaadi olarak gösterilen gençlere vergisiz telefon-bilgisayar mevzusunu sormak istiyorum. Sizce birkaç aya bu yasa meclisten geçer mi? Bir de bu yasadan faydalanıp aldığımız cihazın örneğin 1 sene satışı yapılamaz tarzı bir kısıtlaması olur mu? Ona göre Nothing Phone (2) hemen almayıp elimdekiyle idare etmeye çalışacağım.
Kendi vaatleri zaten. Meclise gelse hemen geçer.

Hiç gündemde olan bir mevzu değil ki şöyle bakalım öğrencilere özel indirim olduğu için belirli bantta olan telefonlarda uygulanır ve ticarete dönmemesi için kontrol getirilir.
Gidip de iPhone 14 Pro Max'e getirmezler.
Bu belirli bir süre satamamak olabilir sadece öğrencinin üzerine olan hatla çalışma olabilir.

Hiç gündemde olan bir mevzu değil ki şöyle bakalım öğrencilere özel indirim olduğu için belirli bantta olan telefonlarda uygulanır ve ticarete dönmemesi için kontrol getirilir.
Gidip de iPhone 14 Pro Max'e getirmezler.
Bu belirli bir süre satamamak olabilir sadece öğrencinin üzerine olan hatla çalışma olabilir.

İmkansiz kanka bu seye benziyor arada bir telefonlara dusen haber bildirimlerine ogrencilere 1000TL veriyorlar sunlari yapin diyen haber sitelerine benziyor.

İyi sosyaller,
Seçim vaadi olarak gösterilen gençlere vergisiz telefon-bilgisayar mevzusunu sormak istiyorum. Sizce birkaç aya bu yasa meclisten geçer mi? Bir de bu yasadan faydalanıp aldığımız cihazın örneğin 1 sene satışı yapılamaz tarzı bir kısıtlaması olur mu? Ona göre nothing Phone (2) hemen almayıp elimdekiyle idare etmeye çalışacağım.

Bu yasanın meclisten geçeceğini zannetmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı