Gençlik neden böyle?

Hocam eğitimin ve aile ortamının bu kadar dandik olduğu bir ülkede normaldir. Ben 18 yaşındayım ben bile asla ailemin yanında küfür etmedim etmiyorum fakat dedi&iniz gibi yeni jenerasyon hem aile terbiyesinden hemde ilkokulların bile artık kalitesiz ortamlara sahip olmasından bu durum yaşanıyor, görüyoruz çokca.

Hocam ağzına sıçsaydınız utanmazdı doğal olarak, doğurup sokağa salıyorlar sonuç bunlar.

Hayır ben olmazdım kendim için demedim o çocuk için dedim küfür ettiğine pişman olur muydu diye.

Böyle bir şeyin normalleştirilmesi kabul edilemez. Atatürk'ün emanet ettiği gençlik böyle olamaz, olmamalı.

Küfür fazla olmuş ama söylemene gerek yoktu, başkalarına tavsiye vermeye gerek yok bence.

İnternet kullanımının yaygınlaşması ve kitlenin yaşının küçülmesi bana göre. Artık yeni nesil böyle, bu şeylerin içine doğuyor direk. Bizim 1990-2000 arası kitlenin bu açıdan şanslı olduğuna inanıyorum çünkü lise-ortaokulda bunları anca görüyorduk.

Bunlar hep dış güçlerin işi efendim

Daha embriyo iken eline telefon verilirse böyle olur, 2002'den sonraki hiçbir nesil düzgün değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…