Genelkurmay başkanlığı tarafından hazırlanan Atatürkçülük kitabı nereden bulunur?

Shankusu

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün okul kütüphanesinde ekteki gibi bir kitap gördüm. Almak istedim lakin sistem bozuk olduğundan alamadım. Ayrıyeten kitabi kendi rafıma da koymak istediğimden satın alma ihtiyacı duydum. Bu kitabı (aynısının kırmızısı da var.) veya muadil bir kitabı nerede bulabilirim?

Dosya Ekleri

• IMG_20240521_142348.jpg
    IMG_20240521_142348.jpg
    105,7 KB · Görüntüleme: 28
Son düzenleyen: Moderatör:
Basim yılı 1988 gibi, Genelkurmay basmış. Büyük ihtimalle basımı sonlandırılalı çok oluyor ama tahminen konuşuyorum, onu da belirteyim.

Kitap Evren dönemine denk geliyor, Evren'in de Kemalist değil Atatürkçü olduğunu biliyoruz zaten. Dolayısıyla yaptığınız okumaya -eğer kitabı bulursanız- dikkat edin, sorgulayarak okuyun derim.

Kitap da ikinci elde bulunuyor gibi. Görsel olarak arattığımda birkaç sonuç buldum. Bakmadiysaniz bir göz atın bakalım.

Kenan Evren döneminde basılan kitaplar genelde okullara dağıtılmak üzere basılmıştır bu sebeple satışa sunulmuş halde bulabileceğinizden şüpheliyim sahaflarda rahatça bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı