Genellikle 25+ yaş kişilerin oynadığı Online oyun tavsiyesi

Black Desert Mena, MMORPG. Bence göz atmalısınız, dediklerinize tam uyuyor gibi sanki

Fps olarak Rainbow Six Siege önerebilirim. Yaş klasmanı genelde daha yüksektir.

Bu arada ben de eski bir Seafight oyuncusuyum. Uzun yıllarımı vermiştim zamanında. Zaten en güzel zamanları 2007-2012 civarı zamanlarıydı. Selam olsun o günlere.

Wild-Terra-2. Şuan aktif olarak oynuyoruz. Oyunun çok eksiği var ama vakit geçiyor işte.

Var ama Türk oyunca fazla yok. İngilizcenin biraz iyi olması lazım. Bazı Türk sunucular var ama ne kadar aktif bilemem.
İngilizcem b2 üzerinde, sanırım iş yapar kısmen
Arma'yı açıkçası önermem. Arkadaşın iyi bir sistemi yoksa optimizasyon sorunları yüzünden akıcı oynayamaz. Bana Arma'nın mekanikleri çok yavan geliyor.
Orta üst segment bir bilgisayarım var 3600x işlemcili rtx 2060s li yinede zorlar mı?
Silkroad (abimler halen oynuyor ve yaş kitlesi cidden büyük)
Bu tarz oyunları pek sevemedim, çok uzun yıllar önce ultima online oynardım, ultimadan sonraki tüm o tarz oyunlar yavan geldi bana maalesef
CS 1.6 ve BF 1942 geldi aklıma.
1.6 bile benim için farklı, çok sıkı 1.5 ciydim hatta SXE üzerinden online olarak oynardık...

Zorlamaz tabiki de. Piyasadaki her oyunu oynarsın.
Ve arma eski bir oyun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…