General Mobile 8 ROM önerisi

RFKaya

Kilopat
Yer
Bergen, Norway
Daha fazla  
Elimde garantisi bulunmayan General Mobile GM 8 telefon var. Aşırı hantal ve bu yüzden ROM yüklemek istiyorum. Yavaş olmayan bir ROM öneriniz var mı? Pixelexperience p ROM'u güzel gibi görünüyor. Android 8 stock ROM yüklesem (şu an Android 9 stock ROM bulunuyor) hızlanma olur mu? Stock mu Custom mu ROM önerirsiniz? Ayrıca IMEI numarası silinme durumu var mıdır?

Son düzenleme:
IMEI'nin yedeğini eğer TWRP kullanıyorsanız alabilirsiniz. Custom ROM'a gelince, denemeden olmuyor gerçekten. Denemeden kesin bir yargı sunmak imkanlı olmuyor.
TWRP programını kurdum fakat sanırım Root istiyor. Telefonumda Root bulunmuyor. Daha önce hiç Rom ya da Root atmadım. Bu program ile yedek almak şart mı? Almasak sıkıntı çıkabilir mi?

TWRP programını kurdum fakat sanırım Root istiyor. Telefonumda Root bulunmuyor. Daha önce hiç Rom ya da Root atmadım. Bu program ile yedek almak şart mı? Almasak sıkıntı çıkabilir mi?
TWRP ile ROOT`un uzaktan yakından alakası yok. Yedek almak şart evet. EFS yedeğini alacaksınız sonra telefonun hafızasından EFS dosyasını kendi bilgisayarınıza atıcaksınız ondan sonra ne yaparsanız yapın.

TWRP ile ROOT`un uzaktan yakından alakası yok. Yedek almak şart evet. EFS yedeğini alacaksınız sonra telefonun hafızasından EFS dosyasını kendi bilgisayarınıza atıcaksınız ondan sonra ne yaparsanız yapın.
EFS yedeğini nasıl alabilirim? Biraz araştırdım, TWRP uygulamasını yüklemem gerekiyormuş. Nasıl yükleyebilirim bu uygulamayı? Google Play'deki TWRP uygulamasını mı kastediyorsunuz?

Elimde garantisi bulunmayan General Mobile gm 8 telefon var. Aşırı hantal ve bu yüzden ROM yüklemek istiyorum. Yavaş olmayan bir ROM öneriniz var mı? Pixelexperience p ROM'u güzel gibi görünüyor. Android 8 stock ROM yüklesem (şu an Android 9 stock ROM bulunuyor) hızlanma olur mu? Stock mu Custom mu ROM önerirsiniz? Ayrıca IMEI numarası silinme durumu var mıdır?

Kardeşim kusura bakma biraz konuyu hortlatıyor gibi olacağım ama,

[P.1-mtwr] [GÜNCEL] [GM8] [A-B] [SINGLE-DUAL] MIUI 11.0.10 EU [Zloom].rar

MIUI ROM + sıngle/dual root.

Buradan MIUI ROM + single/dual root atabiliyorsun. ROM'u arayüz ile kolayca atabiliyorsun ama Root'u CMD ile kendin atman lazım zaten çok kolay (Bootloader kilidi açık olması lazım yoksa ROM da yüklenmez rootta atılmaz). Burdanda USB driver indirebilirsin
https://download941.mediafire.com/7ngko5w6r10g/wjnegmfzrjtykhw/15_Second_ADB_Installer_v1.4.6.zip

Kardeşim kusura bakma biraz konuyu hortlatıyor gibi olacağım ama,

[P.1-mtwr] [GÜNCEL] [GM8] [A-B] [SINGLE-DUAL] MIUI 11.0.10 EU [Zloom].rar

MIUI ROM + sıngle/dual root.

Buradan MIUI ROM + single/dual root atabiliyorsun. ROM'u arayüz ile kolayca atabiliyorsun ama Root'u CMD ile kendin atman lazım zaten çok kolay (Bootloader kilidi açık olması lazım yoksa ROM da yüklenmez rootta atılmaz). Burdanda USB driver indirebilirsin
MediaFire

Hocam şu an bende MIUI kuruyorum ama bir sorum olacak MIUI 11.0.7 sürümünde telefonu kapatınca açılmama gibi sorun oluyormuş bunda var mıdır o sorun?

Yeni konular

Geri
Yukarı