General Mobile almak

xeyro65

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben hem uygun fiyatlı hem de bir Türk şirketi olması nedeni ile General Mobile telefonlarını almak istiyorum. Şu an en yenisi GM 21 Pro almak istiyorum. Hepsiburada'dan alsam sorun olur mı fixpack diye bir paket var, bu nedir? Ne işle yarar almasak ne olur?
Telefonu çok beğendim ama bir üst modeli çıkarsa sıkıntı olur mu?

Gayet iyi telefon nasıl kullanacağına bağlı. Ben de kullandım iyiydi telefon.

Bütçe nedir? Telefonu ne için kullanacaksınız daha çok, oyun mu yoksa fotoğraf çekmek-sosyal medyada vakit geçirmek için mi?

FixPack bildiğim kadarıyla kasko tarzı birşey, aşırı panik değilseniz ek para vermeye gerek yok. Telefona gelirsek güncel ve kaliteli bir telefon, yenisi çıksa bile sizi yarı yolda kesinlikle bırakmaz, tercih etmekten korkmayın.

Telefonu alırken dikkat etmeniz gereken garanti konusu. Orijinal garantili ise sorun çıkmaz.
Fixpack ise bir nevi kasgo. Telefonun normalde düşme sonucu ekranı kırılırsa garantiye girmez ama bu paketi alırsanız yanında düşme sonucu ekran kırılması bile garanti kapsamında değerlendirilir. Bir nevi güzel bir şey. Ben TV alırken almıştım yanında. Tabii fiyatı uygunsa alınabilir ama yok ben kasgo istemiyorum derseniz o sizin bileceğiniz iş.

Arkadaşlar ben hem uygun fiyatlı hem de bir Türk şirketi olması nedeni ile General Mobile telefonlarını almak istiyorum. Şu an en yenisi GM 21 Pro almak istiyorum. Hepsiburada'dan alsam sorun olur mı fixpack diye bir paket var, bu nedir? Ne işle yarar almasak ne olur?
Telefonu çok beğendim ama bir üst modeli çıkarsa sıkıntı olur mu?

İleri de performans düşüşü yaşarsınız büyük bir derecede.

Hocam FixPack kasko gibi bir şey. Böyle bir cihazı zaten dikkatli kullanırsınız diye düşünüyorum bundan dolayı almayın o paketi derim. Ayrıca bütçeniz nedir? Daha güzel cihaz önerebiliriz belki. Ben Mediatek işlemcili cihazları pek tavsiye etmem ondan soruyorum.

Giriş seviyesi normal bir telefon. Biraz sağlamlık konusunda kötü olsa da günlük kullanım için gayet yeterlidir.

Geri
Yukarı