Çözüldü General Mobile arka planda uygulama sabitleme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Antalya Manavgat
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisi
Merhaba. Samsung Galaxy Watch 5 aldım saati kullanmak için galaxywearable uygulamasının sürekli açık olması gerekiyor ama uygulamayı arka plana atınca telefon otomatik olarak bir süre sonra uygulamayı devre dışı bırakıyor. Pil ayarlarından kısıtlamayı kaldırdım bütün izinleri verdim ama bir türlü bu problemi aşamadım. Bu ekranda kilitleme simgesi çıkmıyor bende. Bu resim örnek benim telefonum değil.

img_20210523_201826-jpg.jpg

Telefon: General Mobile GM 21Pro.

Çözüm
Denedim olmuyor. Yinede teşekkürler.

Çözüm günlerce ara ara uğraşma ve araştırma ile. Pil optimizasyonu kapatılacak ve duraspeed diye bir uygulama var arka planda çalışan uygulamaları kısıtlıyor onu devre dışı bırakıyoruz ve artık hiçbir sıkıntı kalmıyor. Kolay gelsin.
Merhaba. Samsung Galaxy Watch 5 aldım saati kullanmak için galaxywearable uygulamasının sürekli açık olması gerekiyor ama uygulamayı arka plana atınca telefon otomatik olarak bir süre sonra uygulamayı devre dışı bırakıyor. Pil ayarlarından kısıtlamayı kaldırdım bütün izinleri verdim ama bir türlü bu problemi aşamadım. Bu ekranda kilitleme simgesi çıkmıyor bende. Bu resim örnek benim telefonum değil.

Eki Görüntüle 1779955

Telefon: General Mobile GM 21Pro.
GM21 Pro'nun arayüzünü tam hatırlayamıyorum. Kendi telefonunuzdan ekran görüntüsü atar misiniz?

Uygulama sabitleme var onu yapınca ekranda sadece o uygulama açık kalıyor. Sabitlenen uygulamadan çıkmak için şifre falan soruyor. O ayarı diyorsan. Bir de geliştirici seçeneklerinde etkinlik saklama diye bir ayar var oda devre dışı onu da denedim.

Önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Denedim olmuyor. Yinede teşekkürler.

Çözüm günlerce ara ara uğraşma ve araştırma ile. Pil optimizasyonu kapatılacak ve duraspeed diye bir uygulama var arka planda çalışan uygulamaları kısıtlıyor onu devre dışı bırakıyoruz ve artık hiçbir sıkıntı kalmıyor. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı