General Mobile Discovery 2'den Birkaç İzlenim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu GM telefonları insan turnusolu adeta. Ne kadar teknolojiden anlamayan (bütçesi düşük olduğu için alanları tenzih ederim) boş beleş insan tipi varsa bu telefonları savunuyor. Hayır adam imzasında ''Casper pişmanlıktır!'' yazmış sonra gidip GM telefonları savunuyor. Aslında bilmiyor ki PC'de Casper ne ise telefonda da GM o.

Siz, biz, onlar, diğerleri veya herhangi birileri bu telefona ne derse desin bu telefon bütçesi düşük olan insanların her zaman gözdesi olacaktır. Ben böyle düşünüyorum.

Düşük bütçeleri var ise Moto G tercih etsinler. Android L alacak cihaz. Almadığı güncelleme kalmadı. GM alanlar daha beta güncellemeleri bekliyorlar. Beta güncellemeler bile büyülemiş onları.

İnsanlar gidipte araştırmıyor ki bir elindeki bütçeye bakıyor iki etrafına bakıyor kimde ne var diye üç birde telefoncu ne derse ona bakıyor.

Böyle insanlar oldukça GM daha çok para kazanır. :)

İnsan bakıyor elinde atıyorum 700 küsür bütçe var gidiyor discovery alıyor ne diyebilirsin ki keşke 5S, S5, Z2, G3 felan 700 lira olsada insanlar onları alsa.

Türkiye'nin bu vergi sistemi oldukça o biraz sor kaldı ki Samsung hayatta o fiyata satmaz. 256 $ maliyeti var. Yaklaşık 500 ₺ cihazı vergiler düşük olsaydı. 1200 civarında görebilirdik belki.

Benim dediğim varsayımdı ama 1200' e de razıyız keşke vergiler bu kadar yüksek olmasa da herkes kaliteli yaşayabilse.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı