General Mobile Discovery Android 5.0

Mr. J

Hectopat
Yer
Evren/Dünya
Daha fazla  
Durum bu şekilde arkadaşlar. :D

Yeni_Bit_E_lem_Resmi_.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Orta seviye Android cihazların tipik sorunu işte. O kadar para veriyorsun ama güncelleme gelmiyor. Sıkma canını. Discovery popüler bir cihaz. Rom yükleyip çözersin sorununu.

Sürekli Rom atan birisiyim. Ama ben telefonla ilgili garanti dışına sokup-çıkartmak gibi işlerle uğraşmak istemeyen veya bu işlerden korkan insanlar için söylüyorum. Yakın zamanda 5.0 Rom'u atacağım. :)

Cyanogenmod 12 geldi discovery geldimi bilmiyorum bakmanızı tavsiye ederim Lollipop 5.0.2 sürümü gayet hızlı calısıyor

Benim bildiğim CyanogenMod Discovery 'ye gelmiyor.

Elite için de atarsanız sevinirim. :) Çıkınca hemen yükleyeceğim çünkü :)
Tamam birazdan yazarım. Akşama doğru geri dönüş yaparlar.

Elite için de atarsanız sevinirim. :) Çıkınca hemen yükleyeceğim çünkü :)
Cevap erken geldi. Elite için bu yazı.
Değerli Müşterimiz

Android 5.0 ile ilgili şuan için yapılan bir çalışma bulunmamaktadır. Herhangi bir gelişme olması durumunda web sitemiz ve resmi facebook sayfamızdan gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Ürünlerimize ve General Mobile markasına gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkürler.
Saygılarımızla

Gelişmelerden haberdar olmak için General Mobile Facebook resmi sayfasını takip edebilirsiniz.
facebook.com/GeneralMobile
[TBODY] [/TBODY]

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı