General Mobile Discovery ekran sorunu

Daha fazla  
Arkadaşlar benim General Mobile Discovery telefonum var. Derse girmeden önce telefona baktım gayet normal iyi güzeldi derse girdim telefonu koydum bi kenera bir ders geçti ya da iki ders aradan açtım baktım darka giricekdim. Baktım ekran açılmıyor. Aman tanrım didim. Geri gelme tuşunda falan ışık var ama ekranda görüntü yok. Telefonu garantiye vermek istemiyorum pekte çünkü general mobile pek ilgilenmiyor diye biliyorum. Bende bu yüzden buraya yazdım. Lütfen yardfımcı olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
General mobile ilgilenmez zaten telpa ilgilenir telpa önceden evet ilgilenmiyordu ama şimdi daha iyi olduğunu memnun olanları duydum yani telpa kendini kendi çapında düzeltti garantiye vermezsen bir şey yapamassın anca telefoncuya götürürsün onlarında ne yapacağı nasıl yapacağı muamma yani bence bir umut ta olsa garantiye ver.

Ortada şaşırılıcak bir durum yok. Patlasa da, tamamen şarjı doluyken anında bitse de, güncelleme yaparken bozulsa da, ana ekrana dönmese de yeridir. General Mobile ayrıcalıktır. Garantiye göndermeyip ne yapacaksın? Yine mecbur oraya vericeksin.

Arkadaşlar benim General Mobile Discovery telefonum var. Derse girmeden önce telefona baktım gayet normal iyi güzeldi derse girdim telefonu koydum bi kenera bir ders geçti ya da iki ders aradan açtım baktım darka giricekdim. Baktım ekran açılmıyor. Aman tanrım didim. Geri gelme tuşunda falan ışık var ama ekranda görüntü yok. Telefonu garantiye vermek istemiyor pekte çünkü general mobile pek ilgilenmiyor diye biliyorum. Bende bu yüzden buraya yazdım. Lütfen yardfımcı olun.
benm telefonumda ayni oldu ama bn arka kasasini actim garantiye girer mi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı