General Mobile e-tab 4 Root

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

UstaUser

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisi (Hedef)
Merhaba arkadaşlar. Okulda General Mobile e-tab 4 tableti dağıtıldı. Bunun orijinal romu var mı? Ya da root mu almalıyım? Root dosyasını verir misiniz? Kısaca yapmak istediğim tabletten devlet yetkisini silmek.

Bilgisi olan varsa hâlâ yardım bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer tableti devlet dağıttıysa ona kolay kolay root yapabileceğini sanmıyorum. Tabii ki bu benim düşüncem.

Bizim okulda da dağıtıldı ancak boşuna arama o tabletler her birinizin üstüne adıyla kayıtlı ve root yaparsan devletin sana dava açma hakkı bile var.

O zaman hiç bulașmayayım. Sağol yorumun için.

Evet dava açma hakkı var ama biraz araştırırsanız çoğu kişi zaten dağıtılan tabletlerde oyun oynuyor. :D Videoları Youtube'da var. İzleyebilirsiniz.

General Mobile E-Tab 4 Root - Android Kardeş burada nasıl rootlayacağın anlatılmış.

- Tabletinizin Ayarlar kısmına gelip Hakkında yazam seçeneğe girin. Derleme numarası yazan yere 8-9 kere tıklayarak "Geliştirici seçeneklerini" aktif hale getirin. (Aktif oluşu gözükmeyebilir)

-USB Debug uygulamasını indirip kurun. Geliştirici seçeneklerine kısa yol görevi görecektir.

- Kurduğunuz uygulamayı kullanarak Hata Ayıklama Modunu Etkinleştirin.

- Bilgisayarınıza mobogenie programını indirip kurun.

- Programı kurunca tabletinizi bilgisayara bağlayın, program hata ayıklama modunu etkinleştirmenizi isteyecek açılan pencerenin üst kısmındaki seçeneklerden "4.2 or newer"ı seçip altta "I have opened continue" yazanı seçin.

- Senkronizasyon sağlandığında My Phone yazan sekmeye tıklayın.

- Açılan yerde One Click Root yazan yeşil simgeye tıklayın. Sağ tarafta.

İşlem bitince cihaz rootlanmıştır.

Arkadaşlar ben de tableti root'lamayı düşünüyorum ama bir sorun var. Akıllı tahta ile nasıl bağlantı kurulacak?

Ben biraz kurcaladım ve halletim. APK yüklenmiyordu, yeni bir kullanıcı oluşturup güvenlikten izinleri halletim. DNSet programı ile Facebook açabildim. Yani ne diye dağıttılar hala anlamıyorum. Herşeyi yasaklamışlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı