General Mobile e-tab 4 Root

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben biraz kurcaladım ve halletim. APK yüklenmiyordu, yeni bir kullanıcı oluşturup güvenlikten izinleri halletim. DNSet programı ile Facebook açabildim. Yani ne diye dağıttılar hala anlamıyorum. Herşeyi yasaklamışlar.
Güvenlikteki ayarlar nasıl yapılacak? Mesela hangisi açık hangisi kapalı olacak?

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenilmeyen yazılımlar yüklensiniz seçeceksiniz.

Zaten EbaMarket'ten dosyalar APK olarak yükleniyor.

Root attım.

Bence herkes tabletine root atmalı. Tablet dağıtıyorlar her şeyi engelliyorlar.

EBA'da ilk başta APK dosyası gibi olarak iniyordu.

Bildiğiniz gibi okullara tabletler dağıtıldı. Ve bende rootsuz tablet kalmasın diye bunu paylaşıyorum.

Anlatım tamamen bana aittir.
1 -ilk önce tabletimizin şarzını %20 yapıcaz.(bunu yapmak için ka blosuz,bloototh,Gps,parlaklık sona alın.)
2 -Tabletinizi ayarlar>yedekle ve sıfırla seçeneğinden sıfırlayınız(5-6 veya biraz daha fazla sürebilir)
3 -Ardından tablet sıfırlandıktan sonra ilk açıldığında pil uyarısı vericek bu uyarıyı kısa tutuyor,geldiği an hemen pil kullanımına tıklayacağız ama hızlı olun.
4 -Sonra tablet hakkında kısmına gelip derleme numarasına 5-6 kez tıklayacağız ve geliştirici olucağız.Ardından geliştirici seçeneklerine girip ''usb hata ayıklama'' seçeneğine basacağız.
5 -Ardından ise bilgisayarımıza mobogenie programını kuruyoruz.
6 -Programa girerek ''one click root''kısmına girip root now diyoruz ve yaklaşık 15 sn filan bekliyoruz.Artık tabletimiz rootludur
7 -Şimdi ise stock app kısmına gelip:Eba SSO
Güncelleyici
Cihaz yönetimi uygulamalarını kaldırıyoruz.
8 -En son ise tabletimizi unroot yapacağız bunun için yine ''one click root''kısmına gelip unroot diyoruz ve işimiz bitiyor.
Artık tabletimizi yeniden başlatıp kurabiliriz
Anlatım Bana aittir sizin için en kolay yöntemi yazdım.

Kardeşim yaşındasın?

Root atma olayı büyük olay değil. Ve devletin verdiği tableti ne için kullanıyorsunuz o da muamma. Ders notu desem büyük ihtimal zayıf. Root atacağına bir çok yayın evinin pdf test kitapları var artık, git çöz.

Ayrıca böyle konuşmaya devam edersen gerekli işlemler yapılır.

Evet ders çalışıyorum derslerde not alıyorum. Bakın benim bir suçum olduysa görevliler gerekeni yapar. Ama senin rütben ney yani ne yapacaksın ki? Ben zaten blogunda paylaştım nasıl root atılacağını. Ve devlet tablet veriyor ve her şeyi engelliyor. Hem sen benim root atmama neden karışıyorsun sana mı soracağım root atıp atmayacağımı. Gerçekten bazıları haddini aşıyor.

Arkadaşım istemekle alakası yok bu forum kuralıdır diyoruz.
Yahu neden herkes üzerime geliyor paylaştım zaten blogumda bulabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı