General Mobile E-Tab 5 DNS ayarları gözükmüyor

Hylos

Hectopat
Arkadaşlar benim GM E-Tab 5 tabletimde DNS ayarları DHCP'den statike ayarlayınca gözükmüyor. Nedeni ne olabilir? DNS'i değiştirmem lazım. Yardımcı olursanız teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabletiniz rootlu mu?

*Androkop diye bir uygulama varmış oradan değiştiriliyormuş. Bir deneyin isterseniz.
1653132897878.png

Son düzenleme:
Aynı sorun bendede var cihaz rootlu değil...
hiçbir şekilde nete bağlanamadığım içinde herhangi bir uygulama indiremiyorum...
çözümü bulan yardımcı olursa sevinirim...
ayrıca biraz araştırdığımda google play güncellemelerini iptal etmeninde faydası olabileceğini yazmışlar ama malesef güncellemeleri kaldır diye bir seçenekte çıkmıypr uygulamalarda...
sadece kapatmaya zorla
ve etkinleştir/devre dışı bırak var...

Son düzenleme:
Tabletiniz rootlu mu?

*Androkop diye bir uygulama varmış oradan değiştiriliyormuş. Bir deneyin isterseniz.
Eki Görüntüle 1394832

Ben uygulamanın sitesini buldum ancak linklerin süresi geçmiş başka bir DNS değiştirme uygulamasını kurdum tablete o da işime yaramadı uygulamaları PC'den tablete aktardım sizde öyle yapın ben henüz bir çözüm üretemedim eğer bulabilirseniz bir çözüm lütfen buraya yazın teşekkürler.

ROM yükseltmesi yaptınız mı yoksa sadece root ile mi kullanıyorsunuz?

Eğer ROM yüklemesi yapmadıysanız yukarıdaki linkten sizin tabletiniz için uygun olan ROM seçeneğini indirin ve özellik kısıtlamalarından arındırın. Böylece stok ROM ile DNS değişikliği yapabileceğinizi düşünüyorum.

Aynı sorun bende de var.
arkadaşlar merhaba, aynı sorun bende var. hiçbir modemden bağlanmıyor. telefonu modem olarak kullandıgımda türktelekom olan operatörlerde bağlanmıyor ama vodafone ve türkcell olan operatörlerde internete bağlanıyor. sorunu çözen varsa yardımcı olabilirmi.

Son düzenleme:
herkese merhaba, bende uzun uğraşlar sonucu yaptım. tabletin 5.0 olan işletim sistemini 7.1'e yükselttim. artık internete giriş yapabiliyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
youtube linkini burdan paylaşıyorum arkadaşın dediklerini adım adım yaptım oldu. dosyaları videonun altında linklerini paylaşmış.

iyi çalışmalar

Yeni konular

Geri
Yukarı