General Mobile Elite iadesi

Kurtulmak istiyorum. O gün S4 almadığıma pişman oldum. Verdiğim paraya hiç değmedi sorundan başka birşey getirmedi telefon bana. Yorumlarınız için teşekkürler garantiden dönmesini bekleyeceğim. Belki yeni bir telefon veya para iadeside olabilirmiş bayii öyle söylemişti sorunu büyüktü telefonun.

Para iadesi varsa koşa koşa uzaklaşın GM'den :D

Bilmiyorum eğer söylediği gibi olursa bayinin hemen Samsung`a geri döneceğim ya. Bu kadar leş telefon olmaz :(.

Samsung da pek iyi değil aslında. :D 1200 TL gibi bir para olursa G2 alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belli bir sayıda servise gittikten sonra iade hakkı doğuyor diye biliyorum. Satış sözleşmesini araştırın.

Önceden S4 kullanıyordum çok memnundum, işimi görüyordu :D.

@Asım Demir araştırdım da bulamadım :(.

Destek hattından yardım alabilirsin bu konu hakkında.

Şu anda garantide telefon arayanlar dahi ulaşamıyor. Merak ediyorlar :D. Garantiden geldiğinde sanırım her şeyin çözümü.

Şikayetleri okuyorum da çoğu kişi parasını geri alamadığını yazmış. Ayrıca garantiden gelen cihazlarında tamir edilmediği yazıyor. Sanırım son çare tüketici haklarına başvurmam olacak garantiden geldiğinde... :(

Hortladı ama 4. Garantiye yollayışımdan sonra paramı iade alabildim. Yeniden S4 aldım. Kilitlenebilir konu ayrica yorumlarınız içinde teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı