General Mobile Elite Telefonum Şarj Olmuyor

Kemal.K

Kilopat
Yer
Istanbul, Turkey
Daha fazla  
GM Elite kullanıyorum, telefonum şarj almıyor. Kendiliğinden oluştu, dün şarja taktığımda böyle bir sorun yoktu. Bunu nasıl düzeltebilirim, garantiye kabul ederler mi? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin hatanızla oluşan bir durum yoksa garanti kapsamına girmesi gerekiyor.
En kısa sürede verin.

Eğer şarj olmuyor ve bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız büyük ihtimal GM mağdurlarından biri olmuş olabilirsiniz. Yani şarj soketinden kaynaklı bir sorun olabilir.

Bu da sizin için 50 - 60 TL' lik bir masrafa yol açacaktır. Malesef kullanıcı hatası diyorlar bu hataya.

Klasik GM Discovery sorunlarından birine rastlamışsınız. Şarj Soketi arızalı gibi gözüküyor. En kısa zamanda Yetkili Servise gönderin.

Benim soket yerinden çıkmıştı yani çok kalitesiz tamirciye götürürsen en fazla 40 Tl yaparlar . Ama yine bozulmayacağının garantisi yok ben 3 defa götürdüm . Şimdi gene bozuldu kabloyu hafif yukarı doğru büküyorum soket temas etsin diye şarj olmaya başladı :) .

Şuan telefonum aynı sorun nedeniyle garantide. Telefonu şarj ederken yanık kokusu geldi ve daha şarj olmamaya başladı. Garantiye gönderdim. Cihaz takipten baktığımda garanti dahili yazıyor. Garantiye gönder bence.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı