General Mobile GM 6 Lanse Edildi!

General Mobile'ın Facebook'ta yaptığı canlı yayında GM 6 lansmanı yayınlandı. Edindiğim bilgilere göre GM 6'da GM 5 Plus'tan farklı olarak;

• FM Radyo eklemiş.
  • Cihazin bildirim LED'i kısmına parmak izi okuyucu eklenmiş
  • Dolby Ses Sistemi eklenmiş.
  • Ses kontrol tuşları sola taşınmış.
Ve yorumlarda gördüğüm ama benim farketmedigim bir bilgiye göre de ön kamera 8 MP olacakmış. Ancak bu cihazın "Plus" yani üst seviye olmadığını da hatırlatmak isterim.

Ayrıca işlemcisi hakkında bir bilgi edinemedim. Görüntü kalitesi internet bağlantısı dolayısıyla pek kaliteli değildi. Yazıları okuyamadım. Cihazda yine 3 GB RAM ve 13 MP arka kamera, çift ton arka ve tek ton ön flaş var.

Tanıtım videosu yayınlandı:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
@Kimse Radikal değişiklik yapıp kendini nasıl riske atsın söyler misin? Radikal değişiklik yapmayacaksa aynı telefonu makyajlayıp yeni telefon çıkarttım diye hava atmasın o zaman. Aynı Vestel firması gibi davranıyor, Vestel'de Z10 modelin de telefonuna SD 435 kullandırıyor, 4 GB RAM koyup üst seviye telefon çıkarttık diye milleti kandırıyor aklı sıra.

Son düzenleme:
Vestel Z serisi üst seviye dedi sonra bir baktım SD 435 gördüm. Resmen hayal kırıklığı.

GM 6 sadece 5 modelinin Mediatek işlemcili hali. Bir de ses konusunda sanırım iyileştirme vardı. Bir de parmak izi okuyucu eklenmiş. Onun haricinde büyük bir fark göremedim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı