General Mobile GM20 mobil veri şarjı tüketiyor

ahmetironn

Hectopat
Daha fazla  
General Mobile GM20 telefonuna sahibim ve işletim sistemim Android 10. Telefonda mobil veriyi açıp kullanmaya başlayınca 5 dakikada 10 şarjı gidiyor. Fakat sıkıntı ise şurada mobil veriyi kapatıp telefonu kapatmama rağmen uyku modunda şarjı hala tükenmeye devam ediyor. Aslında mobil veriyi anlık açıp kapamam şarjın kendi kendine tükenmesine vesile oluyor. Daha sonrasında ise müsait bir yerde Wi-Fi açıkken uyku moduna aldığımda şarjı kendi kendine artıyor, çok garip bir telefon olmadık yerde saçma hareketleri var, örneğin: 30 saniyelik bir video çekimimde yüzde 7 şarjım gidiyor gerçekten enteresan.

General Mobile GM20 telefonuna sahibim ve işletim sistemim Android 10. telefonda mobil veriyi açıp kullanmaya başlayınca 5 dakikada 10 şarjı gidiyor. Fakat sıkıntı ise şurada mobil veriyi kapatıp telefonu kapatmama rağmen uyku modunda şarjı hala tükenmeye devam ediyor. Aslında mobil veriyi anlık açıp kapamam şarjın kendi kendine tükenmesine vesile oluyor. Daha sonrasında ise müsait bir yerde Wi-Fi açıkken uyku moduna aldığımda şarjı kendi kendine artıyor, çok garip bir telefon olmadık yerde saçma hareketleri var, örneğin: 30 saniyelik bir video çekimimde yüzde 7 şarjım gidiyor gerçekten enteresan.

Batarya ömrü bitmiş olabilir kaç senedir kullanıyorsunuz?

General Mobile GM20 telefonuna sahibim ve işletim sistemim Android 10. Telefonda mobil veriyi açıp kullanmaya başlayınca 5 dakikada 10 şarjı gidiyor. Fakat sıkıntı ise şurada mobil veriyi kapatıp telefonu kapatmama rağmen uyku modunda şarjı hala tükenmeye devam ediyor. Aslında mobil veriyi anlık açıp kapamam şarjın kendi kendine tükenmesine vesile oluyor. Daha sonrasında ise müsait bir yerde Wi-Fi açıkken uyku moduna aldığımda şarjı kendi kendine artıyor, çok garip bir telefon olmadık yerde saçma hareketleri var, örneğin: 30 saniyelik bir video çekimimde yüzde 7 şarjım gidiyor gerçekten enteresan.
Maalesef General Mobile cihazların batarya ömürleri çok kısa oluyor. Her ne kadar Türk malı dense de ortaya kaliteli bir şey koymak için çalışmıyorlar. En kısa sürede cihazdan kurtulmanızı öneririm. Satıp farklı seçeneklere yönelmeniz mantıklı gözüküyor.

Maalesef General Mobile cihazların batarya ömürleri çok kısa oluyor.

3 yıldır kullanırım. Daha 6 ay önce orijinal batarya değişen 7 Plus ve daha 1 yıllık P30 Lite'dan daha çok dayanıyor benimki. Bu arkadaştaki olay arka planda çalışan uygulamaların çokluğu bence.

1 sene bile olmadı daha
3 yıldır kullanırım. Daha 6 ay önce orijinal batarya değişen 7 Plus ve daha 1 yıllık P30 Lite'dan daha çok dayanıyor benimki. Bu arkadaştaki olay arka planda çalışan uygulamaların çokluğu bence.
Sadece mobil veriyi açıp kapatıyorum 1 saniye bile sürmüyor daha sonra ekranı kapatıyorum ve bakın ekran kapalı halde hiçbirşey çalışmıyorken şarjı gidiyor
1 sene bile olmadı daha

Sadece mobil veriyi açıp kapatıyorum 1 saniye bile sürmüyor daha sonra ekranı kapatıyorum ve bakın ekran kapalı halde hiçbirşey çalışmıyorken şarjı gidiyor
telefonda aktif olarak kullandığım 3 uygulama var sadece

Sadece mobil veriyi açıp kapatıyorum 1 saniye bile sürmüyor daha sonra ekranı kapatıyorum ve bakın ekran kapalı halde hiçbir şey çalışmıyorken şarjı gidiyor

Antivirüs taraması yapar mısın? Arkada çalışıyordur belki de.
Antivirüs taraması yapar mısın? Arkada çalışıyordur belki de.

Ayarlarda pil kullanan uygulamalar olması lazım. Oradab % kaç hangi uygulama kullanıyor diye bak.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220131-221226.png
    Screenshot_20220131-221226.png
    73,4 KB · Görüntüleme: 47

Yeni konular

Geri
Yukarı