General Mobile GM20 Pro alınır mı?

Patlama veya aniden kapanıp tekrar açılmama gibi şeyler mi? Pek bilmiyorum hocam benim sahip olduğum ilk akıllı telefon General Mobile'nin "Discovery" serisiydi. 3 senelik kullanım ardından elime geçmişti ve batarya haricinde bir sorunla karşılaşmamıştım. Ne gibi sorunlar beni bekliyor sizce? Yaklaşık 3 sene kullanmayı planlıyorum.

Mikrofon sorunu şebeke sorunu falan kalitesiz bir marka Çin'de tanıtılan markasız telefonların üzerine General Mobile amblemi koyup satıyorlar Vestel ve Casper'da böyle bu nedenle ne zaman ne sorun çıkartacağı belli olmaz bu sebeple GM i sevmem önermem 100 200 daha verip arkadaşların önerdiği TCL 10L, Note 8, Redmi 9 veya Realme 5I alabilirsiniz.

Mikrofon sorunu şebeke sorunu falan kalitesiz bir marka Çin'de tanıtılan markasız telefonların üzerine General Mobile amblemi koyup satıyorlar Vestel ve Casper'da böyle bu nedenle ne zaman ne sorun çıkartacağı belli olmaz bu sebeple GM i sevmem önermem 100 200 daha verip arkadaşların önerdiği TCL 10L, Note 8, Redmi 9 veya Realme 5I alabilirsiniz.
Tamamdır çok teşekkürler. İyi forumlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı