General Mobile GM21 Pro alınır mı?

Bütçe
2700
Hocam zaten GM 20 ve GM 21 serisi tamamen çakma.
GM 20 ve 21'e bakmadım ama General Mobile'ın ürünlerinin büyük çoğunluğu zaten yalnızce üzerine "GM" etiketi basılmış ürünler.

@parker26strike Amacım hevesinizi kırmak değil, yanlış anlamayın. Sadece mümkünse hata yapmanızı önlemeye çalışıyorum. "Ben aldım x zamandır kullanıyorum hiçbir sorun yok" diyen kitleye bakmayın lütfen.

General Mobile GM 8 kullanıcısı olarak kesinlikle önermiyorum. Adam akıllı destek de vermiyorlar sözlerini de tutmuyorlar. Güya Android One programındaydım ama en son Android 9 verdiler. En son güvenlik güncellemesi bile geleli 5-6 ay oluyor.

Zamanında Android Q beta yazılımını Google yerine XDA Developers'daki bir kullanıcıdan almıştı diye bir iddia bile vardı. Böyle bir durum normalde siz yapsanız cihazınızı garanti dışı bırakır.

General Mobile dediğimiz marka şikayetlerin çok olmasından dolayı sosyal medya hesaplarını kapatmış bir marka zamanında. Ayrıca konkordato ilan etmişti.

Mümkünse başka markalara yönelin.
Q zaten GSI idi. Sürüm yükseltmek isterseniz ROM kurarsınız. O telefonun tek sıkıntııs kasa kalitesi. Bütün betalar GSI idi sanırım.
21 PRO alınır.

Son düzenleme:
GM 20 ve 21'e bakmadım ama General Mobile'ın ürünlerinin büyük çoğunluğu zaten yalnızce üzerine "GM" etiketi basılmış ürünler.

@parker26strike Amacım hevesinizi kırmak değil, yanlış anlamayın. Sadece mümkünse hata yapmanızı önlemeye çalışıyorum. "Ben aldım x zamandır kullanıyorum hiçbir sorun yok" diyen kitleye bakmayın lütfen.
bence de,ben ucuzken Venüs E3 aldım ısınma haricinde sıkıntı yok ama tel ölü
Fiyatına bakmadım, özelliklerine bakarak dedim ama fiyatı yüksekse haklısınız.
2800₺,Note 8 Pro'dan birazcık daha pahalı.

Sanırım alacağım. Bütçemi tamamlayınca zaten tanıdık bir telefoncu var yardımcı olacaktır. Teşekkür ederim.
Önerilen telefonlar tam benlik değil.

Fiyatına bakmadım, özelliklerine bakarak dedim ama fiyatı yüksekse haklısınız.

Hocam bayağı heves duymuştuk aslında önermek için.
2600 TL olan Realme 7 3300,2300 TL olan M21 3500,3500 TL olan M51 5000 TL olduğu zamanlarda 2500 TL'ye G90 sunması gerçekten önermemiz için yeterdi ama şu anda AMOLED ekran kullanan Oppo A73, G90t kullanan Note 8 Pro gibi seçenekler varken alınmaz.

1-2 gün falan önerdik diye hatırlıyorum zaten, fiyatlar az çok normale dönünce hiç kimse önermedi eskisi gibi.

(Önerdiğim günden beri sürekli cihazı ne zaman alacaksınız diye sordum. 1-2 ay sonra alacak olsalarda hemen konu açan kişiler var çünkü. Realme 7 belki alacakları zaman 2600 olacak, bilemiyorum. Şu anda sormuyorum çünkü kimse cevaplamıyor :D )
bence de, ben ucuzken venüs E3 aldım ısınma haricinde sıkıntı yok ama tel ölü

2800₺,Note 8 Pro'dan birazcık daha pahalı.

2600 TL hocam General Mobile GM21 Pro 6GB 128GB (General Mobile Türkiye Garantili) Fiyatları ve Özellikleri
Sanırım alacağım. Bütçemi tamamlayınca zaten tanıdık bir telefoncu var yardımcı olacaktır. Teşekkür ederim.
Önerilen telefonlar tam benlik değil.

Hocam telefonculara pek güvenmeyin.
Tanıdık olsa bile :(

General Mobile kullanan birisi olarak ben de tavsiye etmiyorum. Diğer önerilere bakın.

Geri
Yukarı