General Mobile GM5 nasıldır?

mikewazowski

Hectopat
Merhaba. General Mobile GM5 almaya karar verdim. İnternette nasıl olduğunu araştırdım ama pek anlamadım. Bu yüzden size sorma gereği duydum. Şarjı hızlı bitiyor mu? Kasıyor mu? Kamerası nasıl? Hızlı şarj oluyor mu ve PUBG Mobile kaldırıyor mu? Sonuncusu pek önemli değil ama emin olmak için yazdım. Telefonun 2.elinin 450-500 TL civarlarında olduğunu gördüm. Fiyatına değer mi? Cevaplarınızı bekliyorum.

General Mobile den uzak durun Şu zamana kadar Çevremden 1 Tane bile olumlu yorum almadım Paraya kıyıp daha iyi modeller alabilirsiniz mesela Xioami Redmi 7

Merhaba. General Mobile GM5 almaya karar verdim. İnternette nasıl olduğunu araştırdım ama pek anlamadım. Bu yüzden size sorma gereği duydum. Şarjı hızlı bitiyor mu? Kasıyor mu? Kamerası nasıl? Hızlı şarj oluyor mu ve PUBG Mobile kaldırıyor mu? Sonuncusu pek önemli değil ama emin olmak için yazdım. Telefonun 2.elinin 450-500 TL civarlarında olduğunu gördüm. Fiyatına değer mi? Cevaplarınızı bekliyorum.
O telefonu annem kullanıyor. Fazla aktif kullanmadığı için şarjı çabuk bitmiyor. Kasma fazla yapmıyor. Kamerası orta derece. Orta hızda şarj oluyor. Annem kullandığı için PUBG konusunu bilmiyorum. :)

General Mobile'ın eski cihazlarını almak pek akıl kârı değil. GM 4G, 5 ve 5 Plus serisi gerçekten "kronik sorunlu" cihazlardı. Farklı alternatiflere bakın derim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı