General Mobile GM5 Plus'e şarj sorunu

FavianZ

Hectopat
Merhabalar bir tanıdığım General Mobile GM5 Plus'e markalı telefonu kullanıyor. Artık şarjı çok çabuk bitiyor mesela şarjı %100 dolu iken 15-20 sonra %0 oluyor. Telefoncuya götürüp batarya değişimi yaptırsak bir süre daha idare eder mi? Yoksa boşuna mı yaptırmış olurum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben de aynı telefonu kullanıyorum. Ben batarya değişimi yaptım düzeldi. Şarj soketini kontrol ettirin. Problem olabilir. Ben yetkili servisine yaptırdım.

Hocam ben de aynı telefonu kullanıyorum. Ben batarya değişimi yaptım düzeldi. Şarj soketini kontrol ettirin. Problem olabilir. Ben yetkili servisine yaptırdım.
4 senedir GM5 Plus kullanıyorum. Diyebilirim ki bataryası ölmüş. Yeni batarya ile değiştiğinde normale döner.
Annem de bu telefonu kullanıyor, aynı sorunları yaşadık, ama garanti yönünden ilgili bir firma olduklarını söyleyebilirim. Yakında biz de bataryasını yenilemeyi düşünüyoruz.

Anladım teşekkürler.

4 senedir GM5 Plus kullanıyorum. Diyebilirim ki bataryası ölmüş. Yeni batarya ile değiştiğinde normale döner.

Çok teşekkür ederim.

Annem de bu telefonu kullanıyor, aynı sorunları yaşadık, ama garanti yönünden ilgili bir firma olduklarını söyleyebilirim. Yakında biz de bataryasını yenilemeyi düşünüyoruz.

Tamamdır teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam yetkili servisin numarasını ya da ismini verebilir misin? Bende de aynı telefon ve aynı sıkıntı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı