General Mobile Pişmanlık mıdır ?

muzlu süt

Hectopat
Daha fazla  
GM 8 32 GB, 3 GB Ram modeli önerir misiniz ? Bir de geleneksel soru GM pişmanlık mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzak durulması gereken markalardan diye düşünüyorum. Ama fazla alternatifiniz yoksa bence alabilirsiniz. Ama şunu da söylemem gerekir bu General Mobile yerli firma. General Motors ile karıştırıyor çoğu kişi.

2 sene boyunca düzenli güncelleme aldı. Şu an güncelleme almaması gayet normal.
O zaman Anroid One diye geçmemeleri gerekirdi. Çoğu Android telefon, ortalama 2 yıl güncelleme alıyor zaten.
NOT: Ucuz ya da çok tanınmadık Android cihazlar 1 kere alıyor daha almıyor diye biliyorum.

O zaman Anroid One diye geçmemeleri gerekirdi. Çoğu Android telefon, ortalama 2 yıl güncelleme alıyor zaten.
NOT: Ucuz ya da çok tanınmadık Android cihazlar 1 kere alıyor daha almıyor diye biliyorum.
Ben güncelleme konusunda Nokia'yı gerçekten çok takdir ettim. Nokia 2 bile Oreo güncellemesini alacak, belki de almış olabilir. Giriş seviyesi telefonlar genelde 1 büyük güncelleme alıyor, veya alamıyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı