General Mobile Tab 4 nasıl kullanılabilir?

Titania06

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar. Milli Eğitimin Fatih projesi kapsamında dağıttığı General Mobile'e Tab 4 geçti elime ancak sanırım kilitli Milli Eğitim tarafından. Bunu nasıl açıp kullanabilirim ne yapmam gerekiyor normal kullanıma nasıl getirebilirim?

USB driverlerini de kuramıyorum, Aygıt Yöneticisi'nde görünmüyor. USB Hata Ayıklama kapalı, beyaz MDM var. Farklı kablolarla denedim ama olmadı. Tek bir PC kullanıyorum.
E tab4 ün sürümü bildiğim kadarıyla 4.4.2 pc yi belki flash tool görmüyordur pc ye kingroot indir ilk root at sonra rom atmayı dene

Ben root attım, ROM kurdum. Güzel tablet ama sürümü eski olduğu için basit uygulamalar bile sürümden dolayı kullanılmıyor. Cihazınızın sürümü bu uygulamayı desteklemiyor yazıyor. GTA San Andreas, Asphalt, Minecraft vs oynayıp film yükleyip izlemek için kullanıyordum.

Ben root attım, ROM kurdum. Güzel tablet ama sürümü eski olduğu için basit uygulamalar bile sürümden dolayı kullanılmıyor. Cihazınızın sürümü bu uygulamayı desteklemiyor yazıyor. GTA San Andreas, Asphalt, Minecraft vs oynayıp film yükleyip izlemek için kullanıyordum.

Ya bana maçları kaçak izlerken lazım ekranı büyük diye yoksa GTA falan isim yok 😂

Geri
Yukarı