General Mobile E Tab 4

hanifi_corak

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Backend Developer
Merhaba.Tablet hiç bir tepki vermiyordu.Ne şarj alıyordur ne açılıyordu.Önceden oluyordu tuşlara basıp bende içini açtım anlıyorum bu işlerden bataryadan gelen kabloyu çıkarttım taktım açıldı fakat açık haldeyken şarj olmuyor şarj takılan yer acaip ısınıyor ve %95 sorun şarj soketinde garantiye göndericem okul aracılığıyla biliyorum içini açtığım için garanti ücret isteyecek yaklaşık ne kadar bi ücret isterler?

Merhaba.Tablet hiç bir tepki vermiyordu.Ne şarj alıyordur ne açılıyordu.Önceden oluyordu tuşlara basıp bende içini açtım anlıyorum bu işlerden bataryadan gelen kabloyu çıkarttım taktım açıldı fakat açık haldeyken şarj olmuyor şarj takılan yer acaip ısınıyor ve %95 sorun şarj soketinde garantiye göndericem okul aracılığıyla biliyorum içini açtığım için garanti ücret isteyecek yaklaşık ne kadar bi ücret isterler?
Kardeşim içini açmadan gidipte biyere göstersene banada hep öle olu pc temizlicem diye açım mutlaka biyerlerini yakıorum biliyorum diye böle şeyler yapmamalısın bence servise gönder derim Bide garanti bişey demez fakat root attıysan işler kötü yola çıkıyor diyim kolay gelsin

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı