General Mobile telefonları farklı bir firmaya mı ait?

mustafane06

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi sosyaller. Geçen bir şey fark ettim, General Mobile telefonlarından birkaçını araştırıyordum ve şu dikkatimi çekti. Blu G91 Max modeliyle GM 22 Pro'yu kıyasladım ve sonuç şu: Kasalar tıpatıp aynı, ekran tıpatıp aynı, kamera tıpatıp aynı. Sadece bu da değil GM 20 ile Blu G90 modelini kıyasladığımızda da aynı şey bizi karşılıyor. Yorum sizin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fason üretim.
Tüm ürünleri fason mu bilmiyorum. Telefonlar tamamen olmamalı zira "Made in Türkiye" ibaresi olan ürünlerin Türkiye'de montajlanıyor olması lazım.
Belirli modeller için geçerli olabilir ya da belirli modellerin tasarımı ve belirli parçaları için geçerli de olabilir.

Tam hatırlamiyorum modeli fakat GM'nin Discovery adlı modeli Gionne diye bir markanın yaptığı modelin bire bir aynısıydı.

Biri Epey.com'dan, diğeri de Gsmarena'dan.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20220830-224352_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220830-224352_Samsung Internet.jpg
    80,3 KB · Görüntüleme: 58
  • Screenshot_20220830-224404_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220830-224404_Samsung Internet.jpg
    102,3 KB · Görüntüleme: 57
Blu G91 Max 2022 Yılı Şubat ayının 26. gününde satışa sunuldu. GM 22 Pro ise 2022 Ocak ayının 26. Gününde satışa sunuldu. Arada 1 ay fark var.

Tam hatırlamiyorum modeli fakat GM'nin Discovery adlı modeli gionne diye bir markanın yaptığı modelin bire bir aynısıydı.

Aynen hocam General Mobile Discovery Air modeli ile Gionee Elif'e s5.1 aynı telefonlardı. Öyleki o General'e yazılım güncellemesi gelmiyor diye insanlar Gionee'nin stock ROM'unu yüklüyordu telefona.

Yeni konular

Geri
Yukarı