General Mobile telefonu default haline nasıl getiririm?

iPredex

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben telefonumu MIUI'ye çevireyim derken yanlış bir şeyler yaptım sanırsam teamwinrecoveryproject yazan kısımdayım geri dönme ihtimalim var mıdır?

Arkadaşlar ben telefonumu MIUI'ye çevireyim derken yanlış bir şeyler yaptım sanırsam teamwinrecoveryproject yazan kısımdayım geri dönme ihtimalim var mıdır?
Telefonun stock romunu internet üzerinden indirip twrp ile kurabilirsin. Orjinal haline dönecektir.
Ve şuan telefonunuz ne durumda biraz açarsanız daha iyi olur

Burdaki işlemleri yapın sorunsuz stok 8.0 ROM'a dönersiniz.
Bir de MIUI yapmak için repartition yapmanız gerek.

Telefonun stock ROM'unu internet üzerinden indirip TWRP ile kurabilirsin. Orijinal haline dönecektir.
Ve şu an telefonunuz ne durumda biraz açarsanız daha iyi olur.

Şu anda telefonum Team Win Recovery project yazıyor buradan nasıl kurtulurum hocam? Ve dediğiniz TWRP falan tam anlamıyorum bir arkadaşım brick olmuş olabilir dedi.

Buradaki işlemleri yapın sorunsuz stok 8.0 ROM'a dönersiniz.
Bir de MIUI yapmak için repartition yapmanız gerek.

Bunu tam anlamadım. Forumda dediklerini yaptım fakat hala bu modda açılıyor.

Şu anda telefonum Team Win Recovery project yazıyor buradan nasıl kurtulurum hocam? Ve dediğiniz TWRP falan tam anlamıyorum bir arkadaşım brick olmuş olabilir dedi.

Bunu tam anlamadım. Forumda dediklerini yaptım fakat hala bu modda açılıyor.

@364809 arkadaşın dediği gibi telefonunuza uygun stock romu indirirseniz team win project yazan alandan tekrar orjinal yüklemeyi yapabilirsiniz. Telefon modelinizi tam olarak yazarsanız yardımcı olabilirim​

@364809 arkadaşın dediği gibi telefonunuza uygun stock ROM'u indirirseniz Team Win project yazan alandan tekrar orijinal yüklemeyi yapabilirsiniz. Telefon modelinizi tam olarak yazarsanız yardımcı olabilirim​

General Mobile 5 Plus telefonumun tam model ve markası sanırım.

@364809 arkadaşın dediği gibi telefonunuza uygun stock ROM'u indirirseniz Team Win project yazan alandan tekrar orijinal yüklemeyi yapabilirsiniz. Telefon modelinizi tam olarak yazarsanız yardımcı olabilirim​

Ayrıca o forumdakinin aynısını denedim yine aynı yere dönüyor.

Geri
Yukarı