Rehber General Mobile ve diğer tüm MTK cihazlara root atmak

Bu şekilde TCL 10 SE root atabilir miyim?

Yaptım ama orange state şeyini geçemiyorum.

Son düzenleme:
Arkadaşlar hortlatmak gibi olacak ama buralarda çok aktif değilim. ADB'yi kurduktan sonra 6. paragrafta "Fastboot flashing-unlock" yazıldıktan sonra y yazıp entera basın demişim orası yanlış. Telefonun ekranına uyarı geliyor ve evetse ses açma, hayırsa ses kısma tuşuna basmamızı istiyor yani ses açma tuşuna basın ve işlem devam etsin.

@GorkemYakar Magisk'deyken Advanced settingsden "preserve avb 2.0/dm-verity" seçeğeni açsam bir problem olmaz değil mi?

Hocam tamam attım sonunda teşekkürler.

Son düzenleme:
Dostlar General Mobile GM22'ye root atacaktım fakat MTK-Client'i açacaktım ki "no such file or directory" yazdı. Bu sorunu nasıl çözebilirsim

Hocam Python kurarken add path eklediniz mi?
İlk önce benimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederim. Hatamı 2 saat sonra yazım yanlışı olduğunu fark ettim. Geri kalanını yaptım telefonum GM 22 sorunsuz rootlu. Bu formu oluşturanada sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230819-124231.png
    147,3 KB · Görüntüleme: 28
Selamlar, gm 6 android 9 telefona root atmaya çalışıyorum. MTKClient ile ilgili kısımda volume - + aynı anda bastıp kabloyu taktığımda "phone detected" kısmı gelmiyor (windows 10'da denedim). TWRP image'i indirip "fastboot flash recovery twrp.img" yaptığım senaryoda telefon yeniden başladığında twrp arayüzü gelmeden telefon normal şekilde sıfırlanmış olarak açılıyor. GM 6'yı rootlamam için yardıcı olabilecek var mı?

Kanka bu TWRP'siz değil mi ya?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…