Genetik dökülme yavaşlatılır mı?

Daimon1

Hectopat
Yer
Türkiye
Ailemde dayım hariç genetik dökülen kimse yok, ben de dayıma çekmişim sanırım. 17 yaşındayım. Genetik dökülme var hafif seyreklik de dahil, kel olacağımı biliyorum fakat bunu yavaşlatmak mümkün mü? Önerdiğini bir şampuan var mı? Hızla dökülüyor 17 yaşındayım. Sizce ne kadar süre daha "saçlı" kalabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ailemde dayım hariç genetik dökülen kimse yok, ben de dayıma çekmişim sanırım. 17 yaşındayım. Genetik dökülme var hafif seyreklik de dahil, kel olacağımı biliyorum fakat bunu yavaşlatmak mümkün mü? Önerdiğini bir şampuan var mı? Hızla dökülüyor 17 yaşındayım. Sizce ne kadar süre daha "saçlı" kalabilirim?

Hocam kısa kestirmek saçın direncini arttırır subay tıraşı gibi bir de benim size önerim sarımsak özlü şampuan kullanmanızdır saç spreyi ve jöle kullanıyorsanız kullanımını bırakın saçınız doğal kalsın ayrıca saçına tarakta çok sürme çünkü saç uçlarında depolanan yağ ve bazı enzimlere zarar verir onun yerine elini ıslat ve öyle şekillendir her gece yatmadan önce saçını soğuk suyla yıka ve yatağa uzandığında saç diplerine saçındaki su kuruyana kadar masaj yap bir de bol bol süt ve süt ürünleri tüket.

Sağ olun hocalarım deneyeceğim.
Merhaba~
Erkeklerin saç bakımı yaptığını düşünmüyorum.
Saç maskesi, saç serumu ve kremi kullanabilirsin.
Duşta saçlarını soğuk suyla yıka sıcak suyla değil.
Yediklerine dikkat et ve saçını her gün nemlendir onun da bir canlı olduğunu unutma.
İyi günler ^^

Geri
Yukarı