Genetik Venom vs PLATINUM-3080Ti V0.4 sistem

10 senelik sistem toplamak yerine bütçeyi azaltıp 5+5 senelik düşünmek çok daha mantıklı. Bugünden bakınca 10 sene öncesinin en iyi sistemi hiç iyi bir sistem değil.
Katılıyorum seneler geçtikçe verdiğin paraya karşılık alacağın performans katlanarak artacak. 20-25K'ya çok güzel bir sistem alınabilir.

Katılıyorum seneler geçtikçe verdiğin paraya karşılık alacağın performans katlanarak artacak. 20-25K'ya çok güzel bir sistem alınabilir.
Yalnız şimdi aldığın 5 sene götürecek bilgisayarla 5 sene sonra aldığın 5 yıl götürecek bilgisayar aynı fiyatta olmaz bunu da hesaba katıyorsunuzdur umarım.

Yalnız şimdi aldığın 5 sene götürecek bilgisayarla 5 sene sonra aldığın 5 yıl götürecek bilgisayar aynı fiyatta olmaz bunu da hesaba katıyorsunuzdur umarım.
Aksine 5 yıl götürecek sistem ucuzlar. Oyunların minimum sistem gereksinimleri her geçen gün daha geniş bir alanı kaplıyor. Genelde tepe seviyesi iyice ayyuka çıkıyor.

o kadar bütçem olsa rtx 4090 dan başkasını düşünmezdim 8kyı bile çok iyi oynatan muhteşem bir teknoloji en az 10 yıl götürür. bu paraya 3000 serisi alan parayı çöpe atar.
4090 tek başına 50 k. Kaldı 20 k. Güzel işlemci güzel anakart derken para yetmez.

Ddr5 sistem bi ram ortalama 16 gb varsayım olarak şuanda 6-9 bin tl bandında. Diğer bi anakart desen 7-15 bin tl ekran kartı 4080-4090 oda ortalama şuanda 33-50 bin tl ? Kasa güç kaynağı ssd bunlar daha hariç

Bu paralara elle cok daha iyisi toplanir. Butcenizi belirtirseniz ayri ayri toplayabiliriz.
Ben Asus marka düşünüyorum ekran kartı ve anakartı o yüzden daha hesaplı bulamadım burada sadece kasa çok para kasa değişimi yapılabilir

RTX 4090'ın güç kablosunu eritme muhabbeti olduğu için hoş durmuyor bence.
Duymadım onu

Son düzenleme:

Geri
Yukarı