Genital bölge için traş makinesi

O biraz riskli hocam ya:) Ben de düşündüm ama kaptırırsak bir anda başımıza iş almayalım dedim korktum açıkçası:) Yani hastaneye o şekilde gitmek biraz dert gibi ama:)

Son düzenleme:
Siz tıraş makinesi önerisi istemişsiniz ama ben size genede jilet öneriyorum. Permatiğin önündeki plastik ucu kırarak rahatlıkla kılları kesebilirsiniz. Önündeki ucu kırdığınız zaman eğer dikkatli olursanız zaten kanatmadan, kesmeden rahatlıkla tıraş edersiniz kılları. Ben yıllardır hep jilet kullanıyorum ve bence tıraş makines almanıza gerek yok.

Peki genital bölgenin en hassas kısmı olan testisleri nasıl traş ediyorsunuz ? Veya ediyor musunuz ? Orada sıkıntı yaşıyorum açıkcası ben.
Eğer jileti çok bastırmadan dikkatlice tıraş ederseniz kanatmadan, kesmeden tıraş edersiniz. Oradaki kıllar yüzünüzdeki sakal gibi sert değil nasıl olsa kolayca tıraş edilebiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı