Genital bölgede beyaz benekler

Kumpirrr

Decapat
Daha fazla  
Fordyce noktaları olarak adlandırılıyormuş. Herhangi bir hastalığa da sebep vermiyormuş. Fakat kozmetik olarak göze kötü gözüküyor benim açımdan. Bu durum hakkında ne yapmam lazım fikriniz var mı? Sırf böyle bir şey için ameliyat da olmak istemiyorum açıkçası ama fikirlerinizi merak ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Görünüm olarak çok kötü gözükmeye başlarsa dediğiniz gibi yaparım o zaman. En mantıklı karar dediğiniz gibi fakat mentalimi iyi ayarlamam gerek. Ama partnerlerim rahatsız olur mu bilmiyorum doğrusu, eğer kimseden şikayet almazsam gerek kalmayabilir. Onu zaman gösterecek.

Görmeden yorum yapamayız diyeceğim ama sonuçlarından korkuyorum. :D

Doktorlardan utanmaya gerek yok, sende olan şeyi daha önce binlerce defa gördüğü gerçeğine odaklanmak lazım. Karşı taraf için ayıp bir durum yoksa senin için de olmayabilir.

Bulaşıcılık veya hastalık riski taşımadığı sürece pek de önemsemeyin. Gerek yok.

Bulaşma durumu yokmuş.

Görmeden yorum yapamayız diyeceğim ama sonuçlarından korkuyorum. :D

Doktorlardan utanmaya gerek yok, sende olan şeyi daha önce binlerce defa gördüğü gerçeğine odaklanmak lazım. Karşı taraf için ayıp bir durum yoksa senin için de olmayabilir.

Evet, Haklısınız. Benim gözüme aşırı kötü görünmüyor fakat karşı tarafın ne düşünceği asıl önemli husus benim için sonuçta sadece görüntü olarak varmış bir hastalık değilmiş.

Geri
Yukarı