Genshin Impact Battle Pass alınır mı?

Ruter

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Endgame oyuncuyum. AR55 hesabım var. Itto Cıkardım fakat düzgün silah veremiyorum. Serpent spine için alınır mı?

Endgame oyuncuyum. AR55 hesabım var. Itto Cıkardım fakat düzgün silah veremiyorum. Serpent spine için alınır mı?
İtto için önerilen silahlardan biriymiş ancak elinizde herhangi bir 5 yıldız claymore varsa onu da kullanabilirsiniz bence.

Ek: Kendi silahından sonra önerilen bir diğer silahmış Serpent Spine.

Arkadaşlar konudan bağımsız sizlere sormak isterim. Elimde 70lvl Keqing ve Zhongli gibi iki legendry olan ve bunlar için önerilen setler dizili bir hesap ne kadar eder? En son Zhongli geldiği vakitlerde oynayıp salmıştım, para ederse satmak isterim. @Coco Pops @Ruter

Son düzenleme:
@Maximum 150 TL'ye satıyorlar. Benim hesabın değeri şu an 750 üstü sen düşün. Itto, Raiden, Mona, Keqing, Qiqi, Jean vs.
@Coco Pops 5 yıldız claymore'um yok hocam. Demirciden enchantladığım whiteblindi kullanıyorum ama crit kazanamıyorum.

@Maximum 150 TL'ye satıyorlar. Benim hesabın değeri şu an 750 üstü sen düşün. Itto, Raiden, Mona, Keqing, Qiqi, Jean vs.
@Coco Pops 5 yıldız claymore'um yok hocam. Demirciden enchantladığım whiteblindi kullanıyorum ama crit kazanamıyorum.
Hocam çok istiyorsanız alın yani. Şahsen yerinizde olsam almazdım çok pahalıydı diye hatırlıyorum.

Geri
Yukarı