Genshin Impact oyun kaynakları inmiyor

pelinsvm

Zeptopat
Daha fazla  
Neden olduğunu bilen var mı? Yaklaşık 1 saattir %1 yüklenmiş sadece.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun içinde ekran görüntüsü atar mısınız? Hangi kaynağı indiriyor acaba.
1698584844102.png

Sen oyunu masaüstü Android (masaüstünde Android çalıştırmak için sahte telefon uygulaması) uygulamasıyla mı yükledin? Eğer öyleyse silip tekrar yüklemen gerekiyor işe yaramazsa komple sil.

Sen oyunu masaüstü Android (masaüstünde Android çalıştırmak için sahte telefon uygulaması) uygulamasıyla mı yükledin? Eğer öyleyse silip tekrar yüklemen gerekiyor işe yaramazsa komple sil.
Genshin İmpact'in mobil sürümü 60-70 GB. PC sürümünü yüklemiş. Bazı kişiler de bu sorunla karşılaşmış okuduğum kadarıyla, çoğunun ki uygulamayı kapatmadan bekleyince düzelmiş.

Hayır direkt kendi sitesinden yükledim.

Genshin Impact'in mobil sürümü 60-70 GB. PC sürümünü yüklemiş. Bazı kişiler de bu sorunla karşılaşmış okuduğum kadarıyla, çoğunun ki uygulamayı kapatmadan bekleyince düzelmiş.

Evet şu an %15 inmiş ama iyi ilerliyor sanki biraz daha bekleyeceğim.

Kaynaklar inmiyor, doğrulanıyor. Bilgisayar versiyonunj bilmiyorum fakat mobilde ilk indiğinde, güncellemeler sonrası uzunca bir süre bende bekliyordum.

Ha anladım sıkıntı yok o zaman benimle ilgilendiğin için teşekkür ediyorum :)

Tamamdır umarım bir sıkıntı çıkmaz benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum size de.

Ha anladım sıkıntı yok o zaman benimle ilgilendiğin için teşekkür ediyorum :)

Tamamdır umarım bir sıkıntı çıkmaz benimle ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum size de.
Son durum nedir? Açılmıştır sanırım şimdiye kadar. Genshin hakkında yeniden yardıma ihtiyacınız olursa etiketleyebilirsiniz beni.

Geri
Yukarı