Genshin Impact ne kadar yer kaplıyor?

1607530516903.png

O zaman 😍

@zlatanoğulları 25 GB'a kadar yer ayırmanızı öneririm. Şu anda bu kadara gerek yok ama görünüşe göre her güncellemede boyut git gide artacak. Sızıntılara bakarsanız zamanla gelmesi beklenen harita şu ankinin bile 3-5 katı büyüklüğünde. Örneğin 15 gün sonra 1.2 gelecek ve harita büyüyecek. Daha sonra ileride sıkıntı çekmeyin diye diyorum.
@Neko 'nun da oynadığını bilmiyordum. Bu arada PP'deki karakter ve Anime nedir?

@Neko 'nun da oynadığını bilmiyordum. Bu arada PP'deki karakter ve Anime nedir?

Çıktığı gün indirmiştim oyunu. Bütün görevleri bitirdikten sonra 1.1 güncellemesinin çıkmasını bekledim. Tıkanmıştım çünkü. Şimdi de çok fazla görev var oynayasım gelmiyor nedense 🤣

Noelle mainim. 😍

Bu arada anime değil, öhm, hen-tie. Ablanın kim olduğuna dair fikrim yok fakat istersen bir şekilde tam halini yollayabilirim 🤣

Çıktığı gün indirmiştim oyunu. Bütün görevleri bitirdikten sonra 1.1 güncellemesinin çıkmasını bekledim. Tıkanmıştım çünkü. Şimdi de çok fazla görev var oynayasım gelmiyor nedense 🤣

Noelle mainim. 😍

Bu arada anime değil, öhm, hen-tie. Ablanın kim olduğuna dair fikrim yok fakat istersen bir şekilde tam halini yollayabilirim 🤣
Noelle Main olacak karakter değil ama zaten Main olacak karakter olduğunu düşündüğünden seçtiğini sanmıyorum 🤣

Hmm demek Hent-... Yok almayayım o zaman 🤣

Noelle Main olacak karakter değil ama zaten Main olacak karakter olduğunu düşündüğünden seçtiğini sanmıyorum 🤣

Bana göre en güçlü karakter. DPS, Healer, Support, Tank. Daha ne olsundu. 🤣

Çok güzel set dizilebiliyor Noelle'ye. Silah olarak Whiteblind veriyorum, artifact seti ise Retracing Bolide veriyorum. Hepsi DEF veriyor. Kesinlikle aşırı güçlü. Defansı 2000'i çok rahat geçiyor zaten. Ne kadar defansı varsa o kadar fazla da atağı oluyor ulti kullandığı zaman. Kullanınca 2500'ü geçiyor ATK'si. Kalkanı hiç bitmiyor zaten ve vurdukça CD'si azalıyor. Düz vurdukça dolan can da DEF'den arttığı için deli gibi can basıyor. Boss fightlarına giriyoruz insanlarla Diluc'lar vs. ölüyorlar ya da bir vuruşa canlarının yarısı gidiyor bir şaşırıyorum. Kalkanı açıp can basıyorum adamlara yoksa ölecekler. Hasar yedikleri zaman canlarının gitmesi çok ilginç geliyor bir Noelle main olarak. Bir bossun en güçlü vuruşu kalkanımı kıramazken bile millet dökülüyor. Hiç canım gitmeden her şeyi kesebiliyorum Noelle ile. Daha öldürebilen bir mob çıkmadı Noelle'yi. Yemek yapmıyorum bile çünkü gerek kalmıyor.

Bunu uzun zaman önce çekmiştim fakat elimde kayıt ettiğim bir tek bu var statlarını gösteren:

2020.11.25-20.47.png

Partimde iki geo + iki elektrik var. Noelle, Traveler, Fischl ve Razor kullanıyorum şu anda. Geo bonusu da kalkan alınca hasarı %15 arttırıyor. Üff yani 😍

Yeni konular

Geri
Yukarı