Genshin Impact oynanır mı?

Hocam oyun ne üzerine kurulu boss fightları falan mı yoksa görev yapma üzerine mi?

Oyunun ileri kısmı özellikle çok fazla boss kesip item düşürmekle geçiyor. Ayrıca dungeon sistemini de çok kullanıyorsunuz. Ama genel olarak erken safhada haritada gezip düşman kamplarını yağmalayacaksınız. Görevleri takip edin, ve hikayeyi anlayarak oynayın. Oyunu bitirdiğiniz zaman bile her gün girip yarım saat oyalanacak bir şeyler bulabiliyorsunuz. Oyun zaten bağımlılık yapıyor, YouTube'da bütün karakterlerin rehberi var onları izlemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar bu oyun tek kişilik hikaye oyunu mu yoksa Knight Online gibi diğer oyuncular ile parti kurup birlikte oynayabiliyor muyuz?

Tek kişi 4 karakterle geziyorsun. İstersen arkadaşların dünyana katılıyor, 2 kişi oynarsanız kişi başı 2 karakter, 4 kişi oynarsanız 1 karakter kullanabiliyorsunuz. Herkesin dünyası farklı, başkalarının dünyasına yardım edebiliyorsunuz sadece.

Tek kişi 4 karakterle geziyorsun. İstersen arkadaşların dünyana katılıyor, 2 kişi oynarsanız kişi başı 2 karakter, 4 kişi oynarsanız 1 karakter kullanabiliyorsunuz. Herkesin dünyası farklı, başkalarının dünyasına yardım edebiliyorsunuz sadece.
Dolaşırken sağda, solda diğer oyuncuları göremiyoruz o zaman anladığım kadarıyla.

Vallahi ben telefonda deneyeyim dedim oyunu indirene kadar sabrım yetmedi :D. Ama az bir şey oynadım gayet güzele benziyor yakın zamanda oynamayı düşünüyorum.

Geri
Yukarı