Genshin Impact oynanır mı?

Ya böyle atmosferi iyi olsun falan dedim. Anime tarzını da severim. Kafa dağıtmalık oynayacağım.

Atmosfer iyi. Anime tarzı güzel yansıtılmış ama kafanızı dağıtabilir mi bilmem. Sıkıntı çekebilirsiniz ama ben 10 saat oynadım ve gayet sakindi oyun fakat 10 saat sonra anladım tamamen kasılmak lazım. Bende bıraktım oyunu.

Kafa dağıtmayı yanlış söyledim. Ben indiriyorum ya. 4bin saat CS:GO'm da var. Yenisi eklenecek gibi. Oyuna para da yatırırım.

Oynayın hocam beğenmezseniz bırakırsınız.

Hocam lütfen yapmayın bunu kendinize gidin 4k saat başka oyun oynayın valla değmez. Honkai başlayın başlıcaksanız daha iyi.

4000 saat hiçbir oyun oynanmaz. Başka oyun oynayinca eline ne geçecek?

Hayır. Öyle dememin sebebi bu oyunu kitlesi toxic diye ve hayatsiz oyunu diye sevmiyorlar. Lol'de böyle bir oyun. Bu yüzden dedim. Yoksa tür olaraktan alakaları yok.
LoL hiç oynamadım. CS oynuyordum genelde ama LoL arkadaşlarla oynayabileceğiniz güzel bir oyun. Arkadaşın bahsettiği oyun yorumlardan anladığım kadarıyla farma dayalı. Ben genelde arkadaşlarımla oynadığım oyunlardan daha çok keyif alıyorum. Hangi oyun olduğu çok farketmez ama emeğe dayalı oyunları hiç oynamadık. Bir oyuna emek vermek ne kadar mantıklı bilemiyorum. Ticaret amaçlı oynanılıyorsa orası ayrı tabi.

Çok güzel. :) Oyun 80GB'mış. :) :) :)
Ama indireceğim. 🤘
Hocam bakın lütfen önerimi dinleyin ve en azından honkai indirin. Genshini kendi yapımcıları düzgğn önemsemiyo. Oyunculara acı çektiriyo. Honkai da primo ve eser kasmak daha kolay . Honkai sıra tabanlı ve otomatik oynatabiliyorsunuz. Başka bir şey ike ilgilenirken koyun otofarma kassın kendi başına eseri.

Hocam bakın lütfen önerimi dinleyin ve en azından honkai indirin. Genshini kendi yapımcıları düzgğn önemsemiyo. Oyunculara acı çektiriyo. Honkai da primo ve eser kasmak daha kolay . Honkai sıra tabanlı ve otomatik oynatabiliyorsunuz. Başka bir şey ike ilgilenirken koyun otofarma kassın kendi başına eseri.
Honkai'yi hiç duymamıştım. Bu oyun nasıldır?

Honaki'yi hiç duymamıştım. Bu oyun nasıldır?
Genshinin yapımcılarından gene. Benzer oyunlar. Tam adı Honkai Star Rail. Bence daha güzel. Yine anime tarzı benzer atmosfer oynanış açısındaan tek farkı genshinde karakteri siz kontrol ederek savaşıyorsunuz. Honkai de ise butona baısyonuz tek sıra tabanlı bir siz bir rakip vuruyor. Ama daha güzel ve daha eğlenceli etkinlikler getiriyorlar. Keşke ilk çıktığında başlasaydım.

Kitlesinde çok fazla pedofili var. O oyunu genelde çocuklar oynuyor ve Discord sunucularında tuhaf olaylar dönüyor. Yanlış hatırlamıyorsam oyundaki karakterlerin çoğu da çocuk ve pek iyi şeyler yapmamışlar.

Geri
Yukarı