Genshin Impact Türkçe yama var mı?

Adam oyunun mekaniklerini eleştirdiği için kötü oldu? Oyun bir animeci fantezisi dışında bir halt değil. Ayrıca, bir oyunu neyle eleştirmemizi istersiniz leydim? Tadına göre mi? Hani oyunu falan oynuyoruz ya, belki ondan mekanikten eleştirmiştir.

Bende bunlardan şüphelendim doğrusu.
Gereksiz bir duyar var, bu oyuna karşı oysa ben 100 saat oynamışımdır oyunu ama bu kadar takıntı olmadım, oyun oysaki fena değil ile kötü arasında.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları izleyip Genshin grafikleri kötü diyende ne diyim birde bir süre önce oyuna RTX teknolojisi gelmişti.Minecraft'taki gibi daha estetik duruyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları izleyip Genshin grafikleri kötü diyende ne deyim bir de bir süre önce oyuna RTX teknolojisi gelmişti. Minecraft'taki gibi daha estetik duruyor.

Karakter tipleri, animasyonları ve mekanikleri çok kötü.

Nasıl olmasını bekliyordun acaba sorabilir miyim? (Dalga geçmeye çalışmıyorum sadece ne beklediğini merak ediyorum)
Anime karakterleri hakkında konuşuyoruz insansı karakterler beklemeyin 😀

Animasyonların efekti yüksek çok parlıyor, bir karakter her hareketinde ses çıkarmamalı, karakterler sanki oyunun ortamına uygun değil portre modu gibi duruyor.

Çizimler berbat. Seslendirme yok. (NPC'lerde ) görevler aşırı sıkıcı 5 saat oynadım. Keyif alamadım. Animasyonlar ortalamanın hafif altında. Her şeye weeblik katmışlar içim sıkıldı. 5 saat sonunda az kalsın monitöre yumruk atıyordum. Bence berbat ötesi. Ben zamanınızı da kaliteli oyunlara harcamanızı öneririm. 16 Level olmak gerekiyordu multiplayer olmak için. Olamadım. Sıkıldım! Aksiyon istiyorum araya 2 saat diyalog sokuyorlar.

İlginç. Asya pazarına hitap ediyor.
Çizimler berbat. Seslendirme yok. (NPC'lerde ) görevler aşırı sıkıcı 5 saat oynadım. Keyif alamadım. Animasyonlar ortalamanın hafif altında. Her şeye weeblik katmışlar içim sıkıldı. 5 saat sonunda az kalsın monitöre yumruk atıyordum. Bence berbat ötesi. Ben zamanınızı da kaliteli oyunlara harcamanızı öneririm. 16 Level olmak gerekiyordu multiplayer olmak için. Olamadım. Sıkıldım! Aksiyon istiyorum araya 2 saat diyalog sokuyorlar.

İlginç. Asya pazarına hitap ediyor.
Dostum şu an için konuşuyorum senin oynadığın zaman farklı olabilir yaklaşık 45 dakika içinde 14 level oldum kasmaya usendigim için oyunu bıraktım yani oynamayı bilsen gayet kolayca oynanıyor, grafikler gayet güzel senin gözüne kötü görünebilir oyunun sıkıcı olması yıllar boyunca rekabet oyunları oynadığın için oyunu sadece eğlenmek için oynamadın bu da sana kötü bir izlenim sundu.
Düşüncelerim bunlar eğer yanlışım varsa düzeltilirsin.

Adam Türkçe yama var mı diye sormuş, millet kavga ediyor. İnsan gibi var mı yok mu söyleseneze. İsteyen istediği oyunu sever.
aslında türkçe yama yok baya bi 100000 kişi mail atsa yaparlar büyük ihtimal de buradaki olay arda adlı arkadaşımızın yoktan yere oyuna çöp demesi ama oyunun aslında öyle olmadığı (grafikleri kısmıştır aslında baya detaylı bir oyun) başka bir şahısta NPC sesleri yok demiş ama oynamamış fazla herhalde çünkü oyunda BAYA fazla npc var oyun şu an 30 gb gibi birşeydi (yanlışsam düzeltin) oyun 10 gb civarı artar ve bu durum çoğu kişinin hoşuna gitmez oyun zaten aksiyon rol yapma diye geçiyor o 2 saat diyaloglara katlanmak zorundalar ayrıca bir oyun hoşunuza gitmediyse oyuna direk çöp demeyin orda çalışan ve büyük güncellemeler getiren kişilere saygı duyun yorumlarda zaten 10 kişi varsa 2-3 kişi beğenmiyor yani çoğunluk beğeniyor buda zaten çöp olmadığını oyunun fazla kişiler tarafından sevildiğini gösterir (bütün olayın özeti)
Adam Türkçe yama var mı diye sormuş, millet kavga ediyor. İnsan gibi var mı yok mu söyleseneze. İsteyen istediği oyunu sever.
aslında türkçe yama yok baya bi 100000 kişi mail atsa yaparlar büyük ihtimal de buradaki olay arda adlı arkadaşımızın yoktan yere oyuna çöp demesi ama oyunun aslında öyle olmadığı (grafikleri kısmıştır aslında baya detaylı bir oyun) başka bir şahısta NPC sesleri yok demiş ama oynamamış fazla herhalde çünkü oyunda BAYA fazla npc var oyun şu an 30 gb gibi birşeydi (yanlışsam düzeltin) oyun 10 gb civarı artar ve bu durum çoğu kişinin hoşuna gitmez oyun zaten aksiyon rol yapma diye geçiyor o 2 saat diyaloglara katlanmak zorundalar ayrıca bir oyun hoşunuza gitmediyse oyuna direk çöp demeyin orda çalışan ve büyük güncellemeler getiren kişilere saygı duyun yorumlarda zaten 10 kişi varsa 2-3 kişi beğenmiyor yani çoğunluk beğeniyor buda zaten çöp olmadığını oyunun fazla kişiler tarafından sevildiğini gösterir (bütün olayın özeti)
ya iki kere göndermiş

Geri
Yukarı