Genshin Impact vs Immortals Fenyx Rising

İkisi de birbirinden farklı oyunlar, Genshin Impact ücretsiz bir oyun olduğu için ilk önce onu indirip deneyebilirsiniz.

Immortals Fenyx Rising Zelda BOTW beğeniyorsanız sizin için iyi bir oyun olabilir.

@Ardaaa11 İkisine de erişimim var.
Pek de farklı değil gibiler ya. Bilemedim. Şimdi hali hazırda Persona 5 Royal oynuyorum. 100 saatlik oyun yeni başladım bir de. Çok da zamanım yok oyunlara. Sizce Genshin Impact'e başlanır mı?

Hocam Genshin Impact gibi sıra tabanlı oynanış bana sıkıcı geldiği için başlamazdım fakat Persona 5 hoşunuza gittiyse Genshin'i de seveceksinizdir. Genshin oynayıp kötü bahseden pek görmedim. Tabii para mevzuları hariç.

Immortals Fenyx Rising oynadım. Genshin impact hakkında fikrim yok
Fenyx bence Valhalla dan daha iyiydi. Başı belli sonu belli ( Valhalla yı bitirmek sabır istiyor). Içinde Zelda kadar iyi olmasa da tatlı bulmacalar var, değişik 4 5 düşman var, grafikleri tatlı, hikaye anlatımı kendine has güzeldi. Zelda temalı Ubisoft açık dünya formülünü oynarım diyorsanız alın

@Ardaaa11 İkisine de erişimim var.
Pek de farklı değil gibiler ya. Bilemedim. Şimdi hali hazırda Persona 5 Royal oynuyorum. 100 saatlik oyun yeni başladım bir de. Çok da zamanım yok oyunlara. Sizce Genshin Impact'e başlanır mı?
Persona 4 golden ve shin megami tensei oyunlarını oynamalısınız.
(Persona 4 golden oynamanı şiddetle öneririm)

@Ardaaa11 Genshin için P2W değil diyorlardı. 1 kuruş harcamadan güçlü karakterler toplayanlar var.
Sonra Genshin gerçek zamanlı Diablo tarzı bir savaş mekaniği yok mu ?

Tam olarak sıra tabanlı değil aslında ama combat yetenek animasyonlarından dolayı kesilip duruyor, şahsen beğenmediğim bir olay.

Hocam 1 kuruş harcamadan güçlü karakter toplamak var da parayı verince daha hızlı gelişilmesi yine can sıkan bir durum.

İkisi farklı oyun değil, ikisi de aynı oyun. Ubisoft'un tutan her şeyi yapmaya çalışması gibi bir alışkanlığı var, Immortal Fenyx Rising'ni varoluş sebebi Genshin'in birden parlamış olmasıydı zaten. Genshin ücretsiz bir seçenek olmasına rağmen Immortal Fenyx Rising'den daha iyidir çok net.

Genshin Impact içerisinde Gacha mekaniği barındıran bir oyun, yani para ile rastgele bir ödül kazandığınız bir mekanik var içerisinde, ama bunu kullanmasanız bile oyunu rahatlıkla oynayıp içeriğini tüketebilirsiniz oyun tek başına da oynanabilen bir oyun zaten.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı