Geometri hakkında öneri

jestor

Hectopat
Yer
İzmir / Türkiye
Daha fazla  
Ben yaklaşık 1 ay önce rehber Matematik'in 0'dan TYT geometri adlı kampına kitabını alarak başladım. Yaza kadar bitecek. Kampın ilk videosunda, bu kampın geometrisi sıfır olanlar için yapıldığını ve ileride gelecek daha üst seviye kampa hazırlık olacağını belirtti. Daha zor dediği kampa baktım tıpkısı, sadece yeni nesil sorular serpiştirmiş. Ben, bu zor dediği kampa yazın girmeyi düşünüyordum fakat kayda değer bilgi getirmeyeceğinden vazgeçtim. Fakat kararsız kaldım. Ben yazın başında geometride konuları biliyor fakat hiç soru bankası bitirmemiş sayılıyorum ve ne bitireceğimi bilmiyorum. Bunun bir üst düzeyi ne olmalı? Ne almalıyım? Geometri 0 veya orijinal yayınları geometri düşünüyorum fakat kararsızım, geometri 0 ya çok kolay gelirse? Orijinal yayınları ya zor gelirse?

Şimdi öncelikle Geometri adına bir temel kitap çözdüyseniz tekrardan temel kitap çözmenin mantığı yok. Orijinal da belki çok zor gelebilir, Bilgi Sarmal tam seviyenize göre gelecektir. İsterseniz onu çözün eğer yetersiz gelirse tekrardan bir kaynak daha çözersiniz. Kaçıncı sınıfsınız bir de?

Şimdi öncelikle Geometri adına bir temel kitap çözdüyseniz tekrardan temel kitap çözmenin mantığı yok. Orijinal da belki çok zor gelebilir, Bilgi Sarmal tam seviyenize göre gelecektir. İsterseniz onu çözün eğer yetersiz gelirse tekrardan bir kaynak daha çözersiniz. Kaçıncı sınıfsınız bir de?
Önerileriniz için teşekkürler, dediklerinizin aynısını yapacağım. 11. sınıfım.

Yeni konular

Geri
Yukarı