Geometri kaynak önerisi

Merhabalar, kaçıncı sınıfsınız? Düzeyinizi belirtirseniz ona göre sizin için daha faydalı olacak kaynaklar önerebiliriz.

Antrenmanlarla geometri kitabını alabilirsiniz benim için faydalı oldu daha lise 1'im sizin için ne kadar faydalı olur bilemem.

Arkadaşlar geometri hakkında hiçbir şey bilmiyorum en sıfırdan başlatan kaynak önerir misiniz? Şenol hocanın alıştırmalarla geometri kampı ile bu kitabı çözsem olur mu? https://dogrukaynak.com/urunler/detay/1128
Pdf yayınları var önerebileceğiniz bide 40 seansta geometri var. Ha basitten başlamak istersen gür yayınları geometri kitabı sizin için çok iyi olur. Başka da önerebilirim ama söylediklerime bi bakın derim.

Bu tarz şeylere gerek yok bence. Kenan Kara'dan izleyin ve sonrasında Karekök Geometri 0 veya Birey A ile başlayın. Bu tarz içerik üreten hocaların çoğunun kitaplarını önermiyorum.

Temel kitapların hiçbirini önermem, hepsi gereksiz kolay, MUSTAFA YAĞCI MY GEO-1 şiddet ile önerimdir.
İlla temel kaynak istiyorum diyorsan Köşebilgi Yayınları belki olabilir, Kareköke kıyasla ben daha çok beğendim.

Yeni konular

Geri
Yukarı